• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    SHAMAN99: sorry, myslela jsem Longines conquest a mas pravdu ze Heritage jsou Breitling.Uz v tom mam bordel a ty nazvy vsech hodinech se mi michaji dohromady tak se omlouvam. Ja bych jinak brala Brietling heritage super ocean hned !! nevidela jsem je nazivo,ale na obrazku super duper. Na chlapaky maji stejne lepsi hodinky nez na zensky !!!
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    BARUNKA: longines? mluvime o tom samem? co myslim ja je Breitling Super Ocean Heritage...
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    KAZAAM_32:
    SHAMAN99: Longines Heritage jsou damsky a maji 35mm ;) ted na ne vlitnu do obchodu,akorat mam dilema jestli kovovy nebo kozeny pasek. kovovy je asi praktictejsi.nasadim je na ruku a uvidim.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ONIMALU: miota corporation .. :(
    GREGI
    GREGI --- ---
    strik
    ONIMALU
    ONIMALU --- ---
    CITIZEN Eco-drive pilot watch VO10-6833T from Japan
    GREGI
    GREGI --- ---
    hmmmmmm sou paraaadni... bejt bohatej du do nich:))

    *** LUXUSNÍ VINTAGE ZLATÉ - IWC SCHAFFHAUSEN *** (2362862858) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/luxusni-vintage-zlate-iwc-schaffhausen-i2362862858.html#tabsAnchor



    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: jj, taky se mi líběj..před týdnem jsem je viděl v práci na pánovi, tak jsem mu je vychválil...černý na kaučuku.
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    jsou moje
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: to asi ne... spis tak 37... tusim, ze prave ty damsky jsou asi 36, ale nejsem si jistej... jinak tydle SO Heritage se mi fakt hrozne libej, mozna bych vzal jinou barvu, ale jsou skvely :)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    SHAMAN99: taky fakt...no jinak ja bych na holku nedal asi ani 42mm
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KAZAAM_32: Neni pravda, becka jsou i 42 a dokonce delaji i damske heritage :))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    BARUNKA: no ty Longíny a Junghansky jsou pánský ... a Brajtle už tuplem...46mm průměr...musíš mít velkou packu...
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    ted jsem objevila krasny Breitling hodinky tak aspon obrazek, jsou mimo moji cenovou skupinu


    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    a ted bych potrebovala obchod kde maji vsechny tyhle hodinky abych tam mohla jit, zkusit si je a vybrat si. :)




    PAJOVA
    PAJOVA --- ---
    dostanu k narozeninam:) Zive vypadaji jeste lepe
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    NEURAL_I: pošli o jaké se přesně jedná. Já viděl zatim všechny, co měly za 10k dokonce jen minerální sklo, což se mi zdá jako ubohost. Je fakt, že mám doma Jaguary v Quartzu s minerálem, ale taky jsem je nekupoval za 13, co normálně stojej.

    Pokud bych mohl já doporučit hodinky kolem 10k, tak bych s jistotou zavítal na stránky www.chronoshop.cz a koukal asi po hodinkách Steinhart nebo bych koupil na www.hodinky-junghans.cz

    Steinharty seženeš s Etou, která není špatná, Junghans zase třeba s nějakym inhouse quartzem se seřizovánim rádiovým vysílačem.

    http://www.chronoshop.cz/steinhart-pilotni/steinhart-nav-b-uhr-ii-44-mm-hand-driven

    http://hodinky-junghans.cz/spolecenske-hodinky/4090002-junghans-0304941-anytime-milano-4000897386771.html



    tyhle sice o trochu dražší, ale jsou opravdu nádherný..mrkni na chronomag, v chlubírně jsou živé fotky

    http://hodinky-junghans.cz/spolecenske-hodinky/4020003-junghans-0302902-anytime-voyager-4000897386856.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NEURAL_I: mám trasery P6600 nic jinyho uz nikdy nechci .. Swiss military bych si asi nekoupil .
    NEURAL_I
    NEURAL_I --- ---
    zdar, mate nekdo nejake prakticke zkusenosti se znackou SWISS MILITARY v cenove tride kolem 10t ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam