• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LELI
    LELI --- ---
    KAZAAM_32: Skeletony se mi nelibi asi zadne, bo tam pak neni poznat snadno kolik je hodin, ja mam rad mechanicky stroje, na tom jak drahy josu tam materialy mi nezalezi, kdyz se hybou kolecka, tak je to hezci pohled nez kdyz nekde kmita rucicka. :-) Patek Philippe s tourbillonem bude snad casem (osobne to mam tak nejak zafixovane jako top level), ale to bude o nulu jinde, nez bych za hodinky chtel aktualne dat, na to budu muset vic vydelavat. :-)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    a nemusis kupovat kvuli tomu ani drahy hodinky, kdyz ti jde jen o kolotoc v hodinkach :))
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    musim s Tomashem trochu souhlasit :D...hele, jestli chces neco, kde se neco toci, tak si vyber nejaky skeletony..jsou jich tuny u kazdy znacky..
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    spis to vypada, ze nemas moc vkus .)
    LELI
    LELI --- ---
    DRAK00LA: No, libi se mi, kdyz se na hodinkach neco hybe, sel sem okolo dusaka a padly mi do oka...

    jeste se mi libi tyto:
    Maurice Lacroix MP7158-SS001-900 | Hodinky Koscom
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/maurice-lacroix-mp7158-ss001-900
    ale primarne se mi na nich libi asi to, ze maj hranaty kolecko, jeste lepsi by bylo nejak vyrazneji barevny, zlaty, modry, ...

    A hodinky na 95% novy, chci se odmenit za urcity obchod, az bude vse hotovo a vyplaceno...
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    DRAK00LA: jaeger ve stejny skupine jako moje ullyse to je urazka .)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: + na vrcholku pyramidy chybi maly hodinarsky domy typu Phillipe Dufour, FP Journe apod. Tady fakt jenom znamejsi znacky... Samozrejme se tim nejde orientovat nejak doslova a clovek se miuze hadat jestli je vejs Omega nebo Tag, ale ty zakladni levely jsou tam myslim celkem pekne.)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KAZAAM_32: Presne tak...

    Tady jeste pro inspiraci:



    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    DRAK00LA: tak jasny...ja bych taky radsi koupil z chronomagu nejaky noseny asi..pak se muzes v klidu dostat k zajimavym IWC nebo Roladam, coz je pro vetsinu lidi pak definitivni :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Nicmene proti gustu zadnej disputat, pokud mas kilo+ na hodinky a fakt se ti libi, tak nic neres.)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    CODE: FC je znacka, ktera dela vetsinu svejch hodinek v kategorii nizsi stredni/stredni tridy (cena do par desitek tisic). Pak maji par drazsich hodinek. JLC a Blancpain jsou znacky s obrovskou historii, radou patentu a jinou urovni zpracovani...

    Opravdu jsou o level jinde:)
    CODE
    CODE --- ---
    DRAK00LA: ... jde o to co kdo povazuje za "dostat se vejs" :-)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KAZAAM_32: Nicmene v techhle cenovejch relacich (pokud netrva na novejch)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    DRAK00LA: nový JLC s fází za kilo?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: JLC a Blancpain zmineny kvuli tomu, ze maji podobny, klasicky vypadajici konzervativni modely... Nicmene tohle jsou opravdu hodinky pro cloveka 50+
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    CODE:
    MADCAT:
    Na znacce nic spatnyho neni, naopak je mi celkem sypmaticka tim, ze neni tak provarena a snazi se delat inovativni kousky. Nicmene v techhle cenovejch relacich (pokud netrva na novejch) se jde hodinarsky dostat jeste vejs. JLC s moonphase, Blancpain namatkou...
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    jsem jedinej komu se rimsky cisla na hodinkach fakt nelibej?
    a to mam jinak v hodinkach dost konzervativni vkus..
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    jinak, kdybych volil hodiny s fází kolem 100k, tak bych vzal asi http://www.chronoshop.cz/schaumburg-moon/schaumburg-moon-meteorite
    kde je ta fáze opravdu povedená a ne jako z pouťovek...


    NASTY
    NASTY --- ---
    LELI: Pokud je ti 60+, anebo tak vypadáš, pak je to dobrej nápad.
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    LELI: souhlasim. Ty, jako mercedesář bys měl mrknout na IWC :)
    ty DC mi přijdou hodně kýčovité...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam