• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    presne api pujdou., ale vypadaji jako z hodne laciny kopie startreku ., sorry .. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    spis solarni., pokud to teda existuje
    GREGI
    GREGI --- ---
    MADCAT: jak to ze se nemusi menit baterka?:) to sou automaty?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    vás - milovníky zubatých koleček, pružinek a nepokojů asi neuchvátím, ale já su spokojenej - umějí co jsem potřeboval a ještě něco navíc, půjdou vždycky přesně, nemusím v nich měnit baterku a můžu s něma do vody. dnes přišly.

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    BEEBLEBROX:takhle vypadaj na me ruce 50mm Invicta...tak proto řikám,že 40mm je pro mě spodně hraniční velikost :D

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    BEEBLEBROX: ja mam ruku celkem velkou a zapesti sikne... tudiz na me 40ky vypadaj legracne... takhle jsem to myslel
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    no jak pro koho...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KOUDY: Koudy nedávej to sem,mě to vždy nasere když je vidm... jsou nádhernýý i tu velikostt bych kousnul :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    UNKLE: Koscom naproti Bíle Labuti .
    UNKLE
    UNKLE --- ---
    zdravím,
    prosím o doporučení na spolehlvý eshop/prodejnu, řeším dárek 60. narozeninám mojí maminky, zadání zní : Tissot
    Díky
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KALIBAN: ty prvni docela jdou
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KALIBAN: jo pravda, jsem mel vymleto ;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LOPIN: Timexu
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KALIBAN: tx je myslim divize citizen
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Nejsou to automaty a hadam ze znacka dostane pekne za usi, ale maj safirovy sklicko a byly za fakt zajimavy prachy...
    http://www.watchsource.eu/gallery/tx-watches-300-series-collection/tx-watches-300-series-3.jpg na kovu
    A http://tx.fashionstylist.com/cj/endless-watches/tx/tx-mens-t3c200-classic-perpetual-calendar-rose-gold-brown-leather-strap-watch-si79.jpg v ocelovy variante na cerny kuzi, ale nejsem schopnej najit ten spravnej obrazek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SOMEONE: wow, ty sou krasny :) vypada to na original, ale samozrejme jen muj dojem pres fotku...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam