• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    na lítačku
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    KALIBAN: a je to!! díky moc! priste si prectu navod nejdriv, ale v krabici nebyl ;)
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    DEEBEEP: muzes to nejak rozebrat?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    ROMMIE: jestli muzu poradit tak se na invicty vykasli,ja ted jedny mel a je to des a hruza...
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Achjo...necekal jsem, ze objednat invicty 3332 bude tak tezky...uz treti eshop stornoval objednavku pro nedostupnost
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ROZCOS: vytahnes korunku do pozice 3... coz je hadam uplne ven... podrzis na dve sekundy oba cudliky... potom jednim hejbes tou rucickou, ktera je zrovna aktivni a druhym preskakujes na dalsi rucicku....

    http://www.wenger.ch/stuff/contentmgr/files/0/b28c6a2e2625c7fcd7b4b2da41723abc/download/instructions_booklet_99600_e1.pdf
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    jestli to teda nevyrabej v cine..
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    HOBORG: asi udelali soudruzu ve svycarsku nekde chybu..furt 26..
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ROZCOS: jak pise Tristram, zkus vytahnout korunku (nekdy napul, nekdy uplne) a pomackat ty dve tlacitka - tim se ty steluje vycentrovani tech rucicek
    to se stava ze se obcas nekam trosku posune..
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    TRISTRAM: zkousel jsem to vynulovat, ale nedari se. rucicka se zastavi vzdycky v pozici 26, coz je docela neprakticke :)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    DRAGON: taky jsem byl vzdycky proti, mam rad u hodinek jednoduchej design bez tehle vopicaren, ale pak jsem dostal certiny ds podium a zvyk jsem si na to docela rychle, prekvapive ty stopky i pouzivam. jen to mereni desetin sekundy mi prijde uplne k nicemu :)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Jen mne tak napadá. Neplánujete někdo koupit hodinky Pebble, popřípadě němel jste někdo štěstí a neobjednal jste si je, když sbírali prachy na kickstarteru?
    Pebble: E-Paper Watch for iPhone and Android - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=2FdaCxMcw_Y
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    ROZCOS: jestli je to jako u mych aviatoru, tak je to minutovnik ke stopkam,v tom pripade jestli nejde vynulovat, tak vynulovany je, ale je v zakladu spatne nastaveny, ze start minutovniku je jinde nez na nule. Takze predpokladam ze pujde nastavit v napr. uplne vytazene poloze korunky.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Jsou to minuty pro stopky. Dole jsou hodiny pro stopky a sekundy meri dlouha tenka rucicka na hlavnim ciferniku. Sekundy normalnich hodin jsou na pravem malem. Tohle je celkem standardni usporadani chronograph hodinek.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    takovymto cifernickum rikam osobne "cifernicky k hovnu" a snazim se je na hodinkach nemit:)
    jj, asi to bude minutovnik..
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    btw: nemuzu prijit na to co je to levej cifernicek, mozna pocita minuty stopkam..ale nejde vynulovat, nevite?
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    dostal jsem nove hodinky, pekny ale bohuzel v tehle barve skoro necitelny :/



    tady moje stare hodinky



    primky mam moc rad, ale nic moc kvalita- za 5 let co je mam 2 x na oprave, pravda nosil jsem je furt a vsude
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADDALBERT: tohle je presne styl, co bych si nikdy nedal na ruku :-)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    ADDALBERT: trochu uplne jinde :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam