• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: maximalne tak, abych vedel kolik je hodin :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN: z krabičky jsou na prodej jen orienty a ty golfový tagy :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: no ale na timexy s kompasem bys se urcite spolehnul ze jo? :)))


    DEEBEEP: hlavne nechtej prodavat ty carrery jo?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    tak a s hodinkama na chvilku klideček :D

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: tak ja kdyz jedu na Kavkaz atd tak si beru solar a nebo se rozhodne nespoleham na iPhone, your argument is very very invalid :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ty v pravo jsou objednaný...dám report až dorazej
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    hele v turecku jsou taky ty fake hodinkový žně?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DRAGON: tak jsou hory a hory. něco jinýho je jet na víkend na šumavu a jet na 2 týdny do Uzbekistánu do Pamíru. to je snad jasný, že nemám na mysli expedici na Milešovku, ne?
    WHITERABBIT
    WHITERABBIT --- ---
    WOJTYLA: pro me ty vpravo
    jinak dik za typ .prosel jsem si jejich par kousku a vybral si jedny na sport
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AUDIAC: to je teda divny, ja byl na horach nespocetnekrat a nikdy se mi nestalo, ze bych jel domu s vybitym iphonem ;))
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SHAMAN99: pokud jsi někde v horách, tak věci jako výškoměr, kompas nebo tlak vzduchu ti můžou v krajní situaci zachránit kejhák. iPhone ti nepomůže, protože ho máš v batohu, bez signálu a vybitej :) samozřejmě se takovýhle hodinky nenosí k obleku...
    DOT
    DOT --- ---
    jj diky, hned jak prijdou hodinky (snad prijdou a snad to nebudou faky) tak mu zavolam, kovovy tah nesnesu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: hlavně mu zavolej, skoč za nim do dílny někdy a pobavte se...myslim že na něco přijdete
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: peněženka bude snesitelná...mám od něj naprosto geniální model peněženky co jsem dostal j narozeninám...pásek na hodinky jistě dokážeš zaplatit...viz DRAK00LA, ale tašku....já si myslim že aktovka je tak cca 20 000kč...náká jednodušší brašna přes rameno asi mín...ale je to všechno naprostá ruční práce, naprostá originalita a špičkový materiály a doživotní záruka...opravy zdarma a tak takže vono když si spočítáš ža během 10ti let si koupiš třeba 3 - 4 aktovky každou za 3 - 4000kč tak seš na stejnejch penězích ale každej rok jí dáš zrenovovat k Ondrovi a vrátí se ti vyčištěná vyleštěná utažený stenhy a je jak nová...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Reminek je relativne v pohode (podle amterialu bych pocital 1000/1500 - treba 4K za aligatora), ale brasna bude mastna jak hovado:)
    DOT
    DOT --- ---
    DRAK00LA:
    no ja bych od nej chtel remen k hodinkam, brasnu a penezenku. Ted jen aby to nestalo nejakou raketu. Ale nedivil bych se a chapal bych to.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: jasne, vsak vypada to skrable, jen sem chtel rict, ze jako respekt, po tolika letech a pri ty zatezi, fakt mi upadly zilionkrat :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DOT: Muzu jenom doporucit, uz jenom navsteva v jeho dilne je zazitek... Plus to co dělá je opravdu špička, z osobní zkušenosti i doslechu...

    A doporučuju i video, kdy u nej byli na navsteve z televize:)
    Ekonomika + — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10249971631-ekonomika/212411058390612/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    co se nosí ve filmech:

    Watches in Movies
    http://watchesinmovies.info/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam