• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    VACA: budeš radši vyrábět hodinky pro pár mariňáků, kterým je v podstatě jedno, jak hodinky fungujou, hlavně když nezklamou ani v nejtěžších podmínkách, nebo pro tisíce a miliony pipek z fitness center, který sledujou módní trendy, a tudíž ti jakožto výrobci umožní mít dvacet řad různě vypadajících hodinek s tím stejným nebo podobným vnitřkem, a vyvaříš na tom majlant? ;)

    krom toho co se týče kvality suunto, tak jsem četl poměrně dost nelichotivých poznatků o věčných reklamacích, rozpadání se apod. vlastní zkušenost nemám, i když jsem se taky na suunto díval, ale tak nějak po podobné zkušenosti ani netoužím. proto jsem koupil to ehm zde poněkud neoblíbený casio, který naopak vzhledově vypadá všelijak jenom ne trendy, ale dle ohlasů je téměř nesmrtelný.
    VACA
    VACA --- ---
    tak sem si něco četl o hodinkách, a o suuntech jakožto rig pro tvrdý chlapy a jak to používáj žoldáci apod. Tak jsem z dlouhé chvíle zabrousil na stránky http://www.suuntocz.cz a ze záhlaví mám skoro pocit, že to sou hodinky jen pro ženský...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TANTRAMAN: nedá se to najít, nahod znova:-)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DOT: ano , to je na reklamaci .
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DOT: ano , to je na reklamaci .
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: ble :P
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DOT: Zajimavy. Moje hodinky se ovsem orosily po surfovani, a dost brutalne, takze to nebude az takova zahada, jako tady :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KALIBAN: tyhle mam jako cinsky repliky, i kdyz invertni barvy. melo by se to tady dat jeste najit, kdyz si grepnete muj nick.
    DOT
    DOT --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    kua ja je chci
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DOT: Pac je mas nejspis polozeny na dynku, kdyz jdes spat, tak ti ta voda zkondenzuje dole a jakmile se voda teplem ruky odpari, zacne kondenzovat na sklicku jakozto nejchladnejsim miste hodinek :)
    Asi uz nebudou tak vodotesne, jak sis doted myslel. Neco jako ty moje :)
    ZARA
    ZARA --- ---
    zaujimavy koncept

    Safe Time – Watch Concept by Michal Nemček » Yanko Design
    http://www.yankodesign.com/2012/08/08/when-time-is-safely-encapsulated/#comments

    DOT
    DOT --- ---
    DOT: jeste bych dodal, ze hodinky v minulosti byly pod vodou i delsi dobu a nikdy zadny problem...
    DOT
    DOT --- ---
    vcera jsem zmoknul a ted mam zamlzene sklicko na Tissotech PRS 516, rano bylo ciste a hned jak jsem je dal na ruku, tak se sklicko zase zamlzilo. wtf? Mam to Kubsonovi z chronoshopu omlatit o hlavu?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    WOJTYLA: takovy kryt korunky,ukazuje spis na uboat a potom ty nauticy a invicty atd...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DEEBEEP: podle šroubování nátahu možná ještě Nautica:-)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    to je ale slatanina... z kolika znacek se to zklada ?

    ja tipuju : omega,breitling,rolex,u-boat,:D:D:D

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DEEBEEP: za mě to sem určitě dávej...rád se kouknu co má kdo doma a třeba se někdy potkáme v tom co máš ty a co já si chci koupit...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---

    KOUDY: počkej on to vylíže po ní :D

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    :)))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam