• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    hele kde kupujete ten nato strap
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KEITHHSTER: Co s nim proboha delate, ze nesmrdi?? Muj teda smrdi fest :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: no věř tomu nebo ne , ale na plavečáku jsem na to přišel že to chci .))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KEITHHSTER: Tenhle moc nemusim, prijde mi to jak takovy ty cipy v aquaparcich:D Ale jinak Nato nejpohodlnejsi ze vseho, kdyz vybiram nejaky casual hodinky, tak prvni predpoklad je, ze se daji pekne a pohodlne nosit na strapu...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    a petarda je tenhle tropical natostrap - nemá díry . moc chci ! http://natostraps.com/images/4695-3.jpg
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: ano , ja si všiml ze nesmrdí , je prodyšnej , lehkej a hlavně pevnej , klidně bych se na něj pověsil .. .)

    natostraps.com videls ?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KEITHHSTER: Ja na hadr taky nedam dopustit, v lete k nezaplaceni...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: TEN HADR je best :) pro mě nejlepší pásek
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOPS: v realu jsou jeste nadhernejsi. Fortis mam B-42 flieger, pres leto na hadru:D


    HOBORG
    HOBORG --- ---
    tyhle by se mi moc libily, asi prvni pekny hodinky s odpoctem startu rozjizdky na regate :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SUPERMARIO: mbk centrum v bkk, je to ani ne pulhodka skytrainama z letiste. Treti patro. Ja nakupoval u stanku kterej je primo u schodu co vedou nahoru v ty prostredni galerii. Shanej se po jatalogu, vystaveny je nemaj nikde.. Quartzovy repiky cehokoliv :) myslim se pokud ses dobrej smlouvac da se dostat na 1500bahtu, ja nakupoval za dvojku az dvojku a pul (kovovy tahy jsou drazsi a submarinery fakt slevit nechtela, asi jdou na dracku) :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAK00LA: hmmm, vypadaj vymazlene....

    a jake mas Fortis ? :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ja jsem se konecne rozhoupal, sice musim jeste necely 2 mesice pockat, nez mi z Dusaka zavolaji, ze je servis hotovej, ale tesim se jak malej...

    Hybridni MecaQuartz strojek vyvinutej u Jaeger LeCoultre (základ quartz a nato nadstavba s mechanickym chronografem)


    Jeste si k nim necham u Simy nejakej peknej remen (coz bude peknej voser, protoze je tam celkem nestandardni uchyt, ale verim ze to zvladne), preklapecku uz jsem poridil (taky slusna palka).

    Takze k Fortisum na bezny noseni i tohle pro "lepsi" prilezitosti...
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    moje staronove
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    odletam do bangkoku a pak na bali. Chtel bych prozkoumat kvalitni repliky, porovnat se svejma orig a tak :) Nejakej typ na shop?
    DOT
    DOT --- ---
    ty sou nadherny proste, za par let... za par let...
    808303
    808303 --- ---
    Já ovšem sním o Rolex Submariner. Nestárnoucí klasika!

    808303
    808303 --- ---
    Zenith Columbus = 6.000.000,- Kč

    Zenith Christophe Colomb - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=7hOWkCL24lw&feature=relmfu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam