• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: nepise se tachymetEr?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: den v tejdnu je ok, ten tam nromalne je, jen byly v nejakym vypnutym stavu jak sem je prevazel... 20-20 je spravne :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    a 20 - 20
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    No nejak mi tam chybi nazev dne v tejdnu.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Kopie carrer z thajska.. musim rict, ze dilenske zpracovani fakt hodne pekny... maj jen jednu mikro chybicku.. schvalne jestli ji objevite :)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Heh jsem porad dumal, na co je prakticky otocna luneta na tech seamasterech, ktery jsem privezl z thajska a uz to vim.. je to na pocitani piv!! :)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KOUDY: Ja mam teprva 22 prispevku a to uz jsem tam 4 roky:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nikdo vy lolci? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a nemuze mi tam nekdo hodit ty merciery tak za 50 a tagy tak za 80 pls?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja sem na chronomagu pres rok urcite., ale deset prispevku nemam teda ani nahodou.. :)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    KOUDY: Rek bych, ze na chronomagu bys mel slusnou sanci. Najdi si nekoho, kdo tam da inzerat za tebe. Na Aukru teda moc nevim, jestli budou chtit koupit hodinky za 80 :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    PRASOLET: PC 180? To je nejaka limitka, nebo mi neco unika?:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TANTRAMAN: vskutku zarny priklad tohoto tvrzeni
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DRAGON: silnejsi pes mrda.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sem jednou prodaval grafiku, nekdo ji vydrazil, pak rekl, ze si splet slot, tak sem ji tam hodil znovu a oni chteli dva poplatky, za jednu vec. napriklad.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jasne, ja mam s nim taky nejakej podivnej problem, kterej nevim jak definovat, prijde mi ze jsou majitele zmrdi :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: ja ani nevedel ze se nejaka provize plati..ale ciste z principu nejak aukro neuznavam..nejspis mi ale nic jinyho nez je tam hodit..nezbude.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: ciste ze zvedavosti.. mas nejaky negativni zkusenosti nebo se ti nechce platit provize?
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Nojono. Pc 180 tak je to potreba zkusit, hlavne jsou po kompletni generalce, takze jako nove.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tak za 100K te ujistuju, ze by je nekoupil nikdo ani na Chronomagu.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam