• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    VACA
    VACA --- ---
    DRAGON: díky za osvitu, -to musí vypadat dost nepatřičně ten trhavej pohyb ručičky v takovejhle hodinkách...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a to je dobře! .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VACA: tohle



    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: za koliks je prodals? aspoň za 20k ? :DD D

    mg a co je v teh skvostech vůbec za stroj?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEITHHSTER: 6600 mam v planu poridit ve verzi Shadow.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NAGASAWA: triTium :) ano na tyhle sem koukal a doporučil pár lidem přesně stejnej model ... mám 6600 už rok a furt jsou jak nový ) postnu foto později
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Poridil jsem si Trasery P 5900 a jsem spokojenej. Nejsou zbytecne robustni, to jsem nechtel, jsou lehky, prijemny a tricium v kapslich je znacne prakticka zalezitost. Kdysi davno jsem shanel vojensky standart, ktery prosel valkou v zalivu a afghanistanem (figuruji i v simulatoru ARMA), tak jsem rad za civilni verzi s datumovkou.



    Puvodni vojenska serie
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    takhle spoluzak z recese nakoupil za 20$ rolexy pro celou tridu v central parku. bohuzel rucicky neprezily vibrace v letadle (nebo povolilo lepidlo) ale jako gesto proc ne? :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GOSHEWAN: me to nemrzi, ja je daroval pro srandu kamosovi ... bohuzel si vsim :)
    hlavne co mi prijde divny je, ze podle me jsou mensi, nez origo carrery...
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KALIBAN: Tak za tuhle cenu to nemusi tolik mrzet. Tim spis pokud by sis toho normalne ani nevsimnul (:
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GOSHEWAN: asi 1200-1400. Ja mel casu dost malo, takze sem tam prolit docela rychle... nicmene kdybych si kupoval carrery za kilo v dospelym obchode a tohle tam bylo, tak si toho taky nevsimnu... jsem presne ten typ cloveka, kterej tohle prehlidne i kdyz ty hodinky ma rok na ruce
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    DRAGON: Jasny, ja to myslel spis jako vtip - uz vidim ty police s kategoriemi "nerozeznate od originalu", "stezi rozeznate", "just for lulz" aka "20-20" [-:
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOSHEWAN: verzi tam maj tak milion, jedine na cem zalezi je tvuj cas :)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Haha, 20-20 je nahodou celkem vtipny (: Na kolik te vysly? By me zajimalo zda maji "normalni" verzi za priplatek [:
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Naprosti tomu Rolexum nic neni. Vecer jdou do sveta :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja si tyhle moc neprohlizel, spis mne zajimaly ty IWCcka :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: a ty sis oho u me imho taky nevsim :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: to sem si nevsim ani kdyz sem je fotil... :) nastesti to byl darek pro nekoho.. .a darovanemu koni.. ehm.... shit happens
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: 20-20.. ty vole, to sis nevsim pri koupi nebo ti to bylo jedno? to je dost pest na voko teda :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Používaji se obě verze, Tachymétre je třeba i na starších Speedmasterech...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam