• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEEBEEP: ja nosim primky diplomaty.. omega sppedmaster schumacher yellow dial.. prim traktor.. etc.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUPERMARIO: jj taky mne to pobavilo, ty tisteny katalogy :)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: jj k dusakovi do autorizovanyho servisu omegy, prej suchej chod, tak mi tam na to v zaruce kouknou a nechal jsem to tam i na prelesteni spony za 300 :)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    Tak sem si v Bangkoku dal vychazku po replikach a docela me pobavili "repliky" mejch Ullyse nardin black ocean SE - na svete je jen 1848 kusu a kluci vopaleny jen zahrabali a meli je stejne :D Dokonce oproti tem mejm i se stopkama :) Katalog pecka, clovek si vybere original /patky, omegy, rolex, ullyse nardin, hublot, ale i podradnejsi brandy jako zenity, breitling, jaeger a tagy :)/ a cmoudi zacnou vytahovat fejky ruzny kvality. Neco opravdu kvalita jak minutka na vareni neco lepsi. U tech svejch sem premejslel ze si k originalkam koupim fejky na drsnejsi party, ale kvalita zrovna jak z hrackarstvi. Nicmene zazitek
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: jakoze asi mi neco unika, ale oranzovy chrona se delali v QoS limitce? Nikde ani zminka.)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Mimochodem, co je to za model (ref)?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DRAK00LA: jasný je to o názoru,já je moc chtěl a tak jsem si je prostě koupil,jen mi sere když mi je někdo kritizuje uplně zbytečně... a názor že ty hodinky jsou malý je taky mimo... pokud člověk neni cirkusák a nemá potřebu mít na ruce 50mm debilitu třeba uboat :D jaký iwc ? teď mam nabídlý ty Big piloty exupery..
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DEEBEEP:
    Tak zrovna tahle QoS limitka mi taky prijde hnusna. Mam averzi vuci oranzovy barve a na muj vkus jsou strasne preplacany. Nikdo neshazuje jejich kvalitu, ale proste se mi vizualne nelibi, a libit se mi nebudou, ani kdyby staly 3x tolik. Nemluve o tom dementnim potisku na sklicku...

    A abych mohl kritizovat - IWC, Fortis, Porsche Design.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    TOMMY_: mno... malý nejsou určitě ale to ti nemusím řikat,vypadá že tomu rozumíš :D a nemyslim si že by tyhle hodinky byly nějak extra hnusný a pokud jo tak mne sere , když mi to někdo takhle odprezentuje a řekne mi že jsou hnusný,protože ty hodinky nebyly uplně levný... jediné co mě utěšuje že mam ještě patery jiné včetně submarinerů,grand carrer , seamaster atd... mohu vedět, jaké hodinky nosíš ty ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEEBEEP: jezis oni sou fakt tvoje ., ja myslel ze je ton jen funny obrazek z netu prave souvijecici k tomu co si psal.. "když ještě člověk pořádně neví co chce :D pak následuje toto.." jakoze si nekdo kopil tyhle strysny oranzovy a jeste k tomu maly..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, taky mi hodinky pohoda jezdej po ruce (ne do stran)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Taky mi to přišlo zvláštní, já nosím tah docela volnej, tohle by mi bylo asi dost nepříjemný
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Ja to vidim . Ale to je proto ze jsem tu pes ohnul nahoru :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEEBEEP: ta fotka pusobi tak, ze ti za cca 10 minut upadne dlan nebo se ti minimalne umrtvi prsty :D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    MADCAT: ani neeee :D a kdyby jo pridam dilek do tahu a bude to zas ok :D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DEEBEEP: nebrní nebo nemodrá ti dlaň někdy? ;)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    MORVAGOR: podle mě jsou to hodinky tak jako pro začátek :D když ještě člověk pořádně neví co chce :D pak následuje toto :D

    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DEEBEEP: Jesteze to jsou quartzky, tak nemam chute :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DEEBEEP: co stála renovace? vypadaj teď o dost líp, před tim to byla docela hruza
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: jak to co se stalo ? k Dušákovi ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam