• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: uprimne ty IWC mi pripadaj hrozny, ty rolexky vypadaj, jako bys byl cikan nebo kolotocar, ale ty jaegry maj neco do sebe, ale stejne bych dal prednost jednodussimu modelu :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    poslední dobou mě začíná srát jak si každej bere do huby rolex... je jasný že je zná každej... protože ta firma prostě funguje a jak vidno dobře...nepodlejhá nějakejm modnim vlivum jak ostatní a portfolio modelů má až na malé změny odjakživa stejné,breitlingy jsou hodinky pro lidi co za každou cenu,chtěl všem ukázat že maj drahý hodinky... jinak je to prostě kolotoč a každej poloblb kterej si myslí že zná hodinky , vám jako první řekne ani ne tak rolex...jako Breitling,osobně mam submarinery a jsem s nima spokojenej,většina lidí naně kouká jako na malý,nic moc hezký hodinky... a o to víc jsou potom překvapený že tyhle hodinky stojej dvakrát tolik než jejich umrdaný breitling atd...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: do jednoho packu :D to ja to mam spis hodinky do 50k, 100k, 200k a pak zacina ta krasa, na kterou zatim nemam :) pro me jsou jsou to proste firmy co delaj hodinky za 10k a nekoupil bych si je, protoze mi ta firma neni sympaticka, ale asi je to fakt vec osobniho vkusu :) potkame se u Jaegeru ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHAMAN99: me zas treba ty tagy prijdou..nechci rict prestiznejsi protoze vsechny tyhle znacky hazu do jednoho packu hodinek za 150k max kde prestiz jeste uplne neni imho..ta zacina az od pul mega vejs (alespon u me)..nicmene prijdou takovy min okoukany/originalnejsi/min provareny apod..nez breitlingy..omegy a i nez rolexy...takze ikdyz veskery tyhle hodinky byly ve stejny cenovy kategorii tak sem sel do carrer protoze je proste nema kazdej a nezna je tak uplne kazdej zatimco kdyz nekomu reknes omega/rolex tak hned vi ze je ma james bond apod..
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: ja mam breitling za shit s ETA strojkem a pul kilem oceli, ale je rozhodne prestiznejsi nez tag
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: a Ty máš Breitling za nějakou jak vysokou hodinařinu ?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: kvalitou nebo cenou stejna liga? neprijdou mi nastejno rozhodne co se tyce prestize, to se nezlob... :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    přijde mi že sem spousta vyhulenejch pitomců chodí jen prudit,na drahý hodinky koukaj jen z dálky a tak aspoň vysíraj lidi , který něco dělaj a mužou se je s klidem dovolit...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: ïwc je výš než breitling... a tagy a breitling jsou stejná liga..
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    možná by tz toho šlo udělat nějaký pravidelnější setkání ne ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    krysa/todesking ban a popojedem
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    KALIBAN: A co jste ještě s Koudym řešili kromě brejliček hodinek a botiček?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KALIBAN: tak jsou urcity tridy hodinek... proste si tagy radim pod breitling... mozna je to jen subjektivni, ale IWC mi prijde i vys jak breitling...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SHAMAN99: nevim cim definujes tridy... Nicmene oblekovky ty portuguese jsou fakt dokonaly.. Ale k dzinam radsi Tagy :))


    DOT: omluva prijata, zn prodam fejky :)))


    TODESKING: bryle tyhle http://www.irisoptical.co.uk/Starck-Eyes-P0604-glasses-viewFrame-5855.html boty nejaky ecca, s koudym jsme na ne meli jinej nazor, ale ukecal sem ho ... Ale hadam, ze jen rejes ze? :)
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    A co měl Kalibán za brýle a boty?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    kdo mel ty iwc?
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    Tak to muselo bejt fajn posezeníčko.
    DOT
    DOT --- ---
    aano. chapu v klidu :)


    imho ja nutne potrebuju TAG monaco. sem se zamiloval
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dragon tam nebyl a kaliban si odemne koupil ty tagy ktery me staly pres 100k takze to taky fejky nejsou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam