• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: tak jeste jednou, pro tebe tusim tak po stopadesate osme.. je jedno kolik tam napises smailiku.. ale je spravne rict "me se ty hodinky nelibej" nicmene rict to co rikas, na neco co je pokud vim jeden z nejvetsich technickejch narezu co se hodinek tyce .. to je na facku ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHAMAN99: ty hodinky jsou hrozny :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DRAGON: tfuj?! :-O u svaty chronomaga todle odvolas! :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: ty vole tyhle nemit tu desne obri bradavici tak byly horkej favorit... :)

    Jezis troll nedostava najist, to je parada...
    NOIK: ja mel tyhle manyry vzdycky, jen posledni dobou nemam rpoblem je ventilovat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: tohle jsou jenom nejkrasnejsi hodinky na svete
    SHAMAN99: tfuj!
    KOUDY: u tehle iwc se mi vubec nelibi ta korunka nebo jak se tomu rika (to cim nastavujes hodiny)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    koukám samý děcka tady ..
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Koudy dej ty lopate banana at tu je klid uz kurva. Vzdyt jen prudi a nic vic...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NOIK: prosimte bez si blekotat nekam jinam. diky.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    NOIK: ty vole hodinky jsou sperk a luxusni zalezitost, jdes do auditka, ktery je o hodinkach a pak te sere, ze lidi maj drahy hodinky? spis te sere, za na ne sam nemas, neni to tak? stejne jako lidi co piju na apple atd...
    NOIK
    NOIK --- ---
    KALIBAN: ale čoveče nemívals dřív takovýdle dalíkovský manýry zmrde
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHAMAN99: tak za korunu lepsi telefon nebyl :))
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: ses konzumni chudak, kdyz mas iphone :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NOIK: ja mam v iphonu hodiny
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    NOIK: ty vole to je jak u debilu uz ne?! uz tu desetkrat rekl, ze ma koudyho tagy, koudy ma merciery a ten treti ma logicky iwc a ty tu budes furt resit dokola stejny hovna, koudy by to tu mel zamknout a pristup davat jen tomu, kdo ma hodinky aspon za 3 petky a ukaze k nim doklad, ze to neni fake...
    NOIK
    NOIK --- ---
    KALIBAN: a ty máš jaký hodinky teda?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Tyvole slusne ste to rozjeli. Ja za sebe musim rict ze, TH je mi Hodne sympaticka znacka diky automobilovy sportu, carrery sem mi libej a grand carrery se mi nelibily na obrazku a na zivo me dostaly, takze muj vyber byl ciste podle vkusu. Breitlingy sou mi nesympaticky a rolexy (sorry Dee) taky...

    Ty bilo modry Portuguese sou proste dokonaly, jen nevim kam bych je nosil...

    A musi bejt strasny zjisteni, kdyz si internetovej hrdina hater, kterej v chatovacich klubech mas zastani a podobny debilky, mas pocit ze hodinky za 100k muze mit jen mimozemstan, rozhodnes se do nej jit prudit do auditka vo hodinach a dostanes vypicovano vod ctyrech lidi. Ktery neco takovyho maj... Heh, az pro tebe prachy na vecernim mejdanu bude jen nec co je pritomny, ale nijak omezujici, pochopis ze i zdanlivy nesmysly, smysl maj.


    SHAMAN99: ok, rolex my sympatickej neni, ale tohle je i stim pribehem za tim fakt ukrutnej narez....
    NOIK
    NOIK --- ---
    SHAMAN99: já myslim že má buď patek phillipe nebo vacheron constantin
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    koudy ma stopro merciery :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    KOUDY: a ty máš teda jaký hodinky?
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    nejsou preci jen lepsi milgausy nez suby? :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam