• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    RCROW: že ta značka IWC musí být na každé součástce těch hodinek --- u koho v Pařížské jsi byl ?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Prodam repliky portuguesek, alebrz uz t na tuku nevemu... Za vecu v ambi :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: tak
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    a stejne je to s kterymkoliv jinym produktem, ne ? ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    je to jednoduchy: repliky maj takovou cenu, jakou je nekdo schopnej za ne zaplatit. nic vic, nic min.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    RCROW: jako ja si hnedka rikal, ze je to bullshit... proste nedas za repliky hnusnejch becek cenu rolad...
    RCROW
    RCROW --- ---
    SHAMAN99: Ty hodinky, co byly padělek, tak ty prý měly cenu asi 1.000 Kč. ten hodinář v Pařížské říkal, že se to pozná, že ta značka IWC musí být na každé součástce těch hodinek. Tady byly ty značky jen na několika součástkách. Navíc říkal, že takovéto hodinky by byly v číslované krabici a spoustu certifikátů, jen tak se prý takové hodinky neprodávají.
    RCROW
    RCROW --- ---
    TOMMY_: Jsem robot, jak jsi jasnozřivý
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: prave... prej original repliky :D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: lol repliky za kilo...to je peknej debil ale :D za to ma orig bfb když bude hledat :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    mne dneska tvrdil kamos, ze ma repliky za 100 000, prijde mi to jako bulshit... jinak se fakujou fullgoldy rolexy tak, ze koupej origina normalni a udelaj fake pouzdro :)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Táta mi řikal že v takovém 94 roce,tu byly fejky Rolexů fulgoldů s briliantama kterejma se v bankách ručilo na uvěry :D a že ani odborník na to nepřišel :D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: tvl... jak to myslis ?
    videl jsem fejky za 500 a pak taky fejky za 20 000 tis kterei po otevreni poznal jen odbornik...
    jinak BFB fejkujou nejvic... tak pocitej hezky tak za 1500 :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    hele kolik muze stat udajna "originalni replika" breitling for bentley?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    RCROW: Píšeš jako robot. Přitom se mi to vůbec nelíbí. V čem je ten důvod? Děkuji za vysvětlení
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Vacheron Constantin Tour de I'lle for $ 3,950,000 for sale from a Trusted Seller on Chrono24
    http://www.chrono24.com/...o=&sortorder=0&STARTSEARCH=Search&SEARCHSTATS_BRAND_ID=&SEARCHSTATS_MATERIAL_ID=&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm

    to je cena :D
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Proč jsou drahý hodinky drahý? Tyhle IWC se určitě neřadí do cenový kategorie, o který mluvíš, ale proč jsou drahý (X stovek tisíc) hodinky drahý?

    Materiály, ruční práce, omezená produkce, náklady na vymýšlení inovací a samozřejmě všudypřítomný marketing (někde víc - Hublot, někde míň - tradiční značky - Vacheron, Patek, Breguet...)
    RCROW
    RCROW --- ---
    DRAK00LA: Čím to je, že takového hodinky jsou tak drahé. Já jsem jednou jedny takové, ale ošklivější dostal dárkem a pak mi v Pařížské řekli, že kdyby to nebyl padělek, tak, že by stály 450.000 Kč, a přitom tedy nebyly vůbec hezké. dal jsem je známému ne proto, že to byl padělek, to by mi tak nějak i bylo jedno, ale vůbec se mi nelíbily. V čem je ta obrovská cena? Děkuji za vysvětlení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam