• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    LEXXA: lol :D tak snad ho neoberou :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOPS: budou srat usima. na druhou stranou je dalsi extrem. kluk se kterym jsem vyrustal si koupil pateky a zije pomalu v krabice od lednicky kvuli tomu...
    JOPS
    JOPS --- ---
    no, ono to je skutecne o prioritach... treba ja jsem taky nadsenec do hodinek a dokazi ocenit hezke hodinky, ale proste hodinky za 70k si koupim nekdy pozdeji. Jenom treba v mem okoli, kdyz se lidi dozvi, ze jsem za hodinky dal 6 000Kc, tak si klepou na celo proc. Az si jednou koupim hodinky za 70k tak jsem zvedavej co budou delat potom :))))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    kdyz jsme o tech lo-cost hodinkach...
    luminox repliky za co nejmin. napady? blizi se otcovi narozeniny a nemam naladu zbytecne utracet.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PHULE: ale já to respektuju, sám mám ve zbraních cca 150 000kč doma takže to chápu...ale jak píšeš je to o prioritách...
    PHULE
    PHULE --- ---
    WOJTYLA:
    DOT:
    tak ono je to tak nejak o prioritach:) nekteri to maji skutecne jako hobby, nekteri to maji na chlubeni a baleni bab no a nekteri to maji jako klasicky doplnek obleceni:)))

    Sam mam taky na bezne noseni vcelku normalni Steinharty za bratru 20k neb mi sedi ke stylu oblekani....no a pak na obcasne blbnuti venku na vaznejsich akcich jedny normalni IWCka....

    ale u me zacinaji zajimave hodinky okolo 10k, tam uz se daji najit pekne kousky:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Hodinky Smith and Wesson AMPHIBIAN COMMANDO | alfatactical.cz
    http://www.alfatactical.cz/detail/22749/hodinky-smith-and-wesson-amphibian-commando.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    mě se ted celkem zalíbily tyhle na běžný nošení a na outdoor

    DOT
    DOT --- ---
    WOJTYLA: souhlasim. ja sem zrovna vcera premyslel jestli bych si neco podobneho koupil az na to treba za par let budu mit. Praci mam doboru, ale myslim ze kdyz by doslo na lamani chleba, radci pojedu na dovolenou. Hodne hodinek se mi tu libi, rad si o nich ctu a strasne je chci, ale pak si uvedomim ze vlastne ani moc ne...

    je to schiza nekdy :)


    btw: dneska sem mel jednani s nemcema, vysoce postaveny manageri. Ani jeden z nich nemel hodinky z kterych by si tu nekdo sedl na prdel (citizen a seiko). Sem si se svejma Maurice Lecroix (z druhy ruky za 7k) pripadal celkem nepatricne.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAGON: osobně tohle beru jako jedny z nejhezčích IWC co jsem kdy viděl....

    ale jinak mě trochu mrzí že se to tu zvrhlo na 4 - 5 lidí co se bevěj o hodinkách za nesmyslný peníze (ne nezávidim, přeju každýmu že si dokáže vydělat tolik peněz), ale pro mě kterej na tohle pravděpodobně mít nikdy nebudu (asi taky že mám zase jiný blbosti za co utrácet prachy) je to nezajímavý...nadruhou stranu když sem hodim hodinky v cenách kolem 2 - 3k tak se dovim že to je bullshit a dobrý hodinky jsou jen od 60k vejš...

    tak jsem si tak chtěl jen postěžovat....:-)
    DOT
    DOT --- ---
    hm me prijde jako jedna z nejlepsich. co clovek to nazor ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAVIDOWITCH: barevna kombinace, rucicky, rozlozeni prvku, beru je do kategorie chronographu a vychazi mi uplne nejhur.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    DRAGON: V cem nejhorsi?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: to je zrovna nejhorsi verze chronographu :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    nevadi, jsou dobry... :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY: ty kraaaaavo, tak ty jsou perfektni!!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    portuguese chronograph automatic ve Vidni, cena 3500 EUR
    BEREN
    BEREN --- ---
    KALIBAN: trosku upresnim...darek ke 30nam pro sebe sama. na cene az tolik nezalezi ale ocekavam do 10.000CHF. k normalnimu noseni (Omega, Oris). pokud bude cena vyssi, pujde o investici (IWC, Patek...).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam