• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: teda necekal bych, ze to reknu, ale ty victorinoxy vypadaji celkem k svetu.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: mhm. pizda.
    DEEBEEP: obvykle bych souhlasil. ale to bych nemusel odkladat nakup na posledni chvili. mit o hodinu vic tak by byla rada za pochcanej kram.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: mě se to nestalo nikdy...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KALIBAN: viktorky si schovej..
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: todle se kupodivu stava dost casto... nastesti ale nemam osobni zkusenost, bych ji tam asi umlatil tema hodinkama za 8000 k smrti :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: to ti prodavacka v obchode, kde prodava rekla socko? heh... to ... fakt?


    WOJTYLA: no ty taky nejak vzniknou ne?

    p.s. mam na prodej nejaky quartzy http://jhumpolec.smugmug.com/Other/TX/25456149_ZQXwB9#!i=2096619787&k=cKsnsBN
    TX a Victorky 3-4tis podle toho jak ste mi sympaticky, certiny deset, ty cerny grand carrery sou fejk, kdyby se nekdo chtel za lahev malteca pobavit :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: je fakt že kdybych nemel takový dluhy tak by mi taky zbylo minimálně 20k měsíčně "bez užitku"..:-)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    LEXXA: prodavačce která by mi řekla socko bych plivnul do ksichtu a pochcal krám...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    DEEBEEP: prikoupil? vzdy o tom mluvil jako o duchodovym fondu :D
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    SHAMAN99: to jich kamaráde má mnohem více :D
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KOUDY:
    kdyz clovek neutraci za uplny picoviny, tak se proste da usetrit... ja jsem chudej student, ale narozdil od svejch kamaradu nejdu na kalbu a nenecham tam dvojku a neutratim mesicne trojku za cigara, takze si pak muzu koupit omegy, kvalitni obleceni, dobrej pocitac, telefon atd... a vzdycky se najde clovek, co ti zkritizuje to, co si koupis, ale tobe to muze bejt v podstate u prdele, protoze ty na to mas a ty to chces a to co ti nekdo rekne? bitch please...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KOUDY: holt zijeme v cechach - ja dostal pred tydnem kazani za to, proc vubec nosim hodinky, kdyz mam preci v kapse mobil mno..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: tak tak. cena neni podstatna. zajimave je spis % vyjadreni cena/prijem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja pred par lety vydelal jednim businessem tri mega a koupil sem si tagy za 100 litru..okamzite sem byl nejvetsi materialista..zmrd..dement co utraci za picoviiny apod..ze sem to mel dat do bytu etc..a jen ja sem vedel ze sem se vlastne odmenil necim za pul roku prace a 100 litru ze 3M sou asi 3% takze uplna picovina...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: nevim no, ja to mam tak ze mam hodne maly naklady ktery musim utratit, drtiva vetsina vydaju jsou pozitky... a jestli ten pozitek budou rc buggy na pul sezony, nebo zavody, je jen na me... nehlede na to, ze hodinky jsem kupoval za prachy, ktery mi proste zbyly na ucte alebrz sem prestal utracet uplny nesmysly, za uplny nesmysly
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Presne tak, kdyz se kamarad divil, co mam za hodinky a ja se ho zeptal, na kolik prislo jeho posledni RC letadylko, tak mu sklaplo.))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAK00LA: a ja to mam naopak. min jak 1500 za boty nedam ale za hodinky... vlastne nevim kolik bych za ne nedal. vsechny ktery mam maji nejakou vzpominkovou hodnotu a nezajima me znacka ani cena. dyz jsem kupoval hodinky zene jsem se ridil tim co se mi libi a velmi me nasralo kdyz me prodavacka vyprovazela z kramu slovy socko. koupil jsem nejaky tusim za osmicku kdyz jsem 5 minut predtim vybiral mezi hodinkama za 20 az 30. ale whatever. kdyz si vezmu kolik vrazim do pocitacu tak se vubec nepozastavuji nad tim kolik kdo za co utraci.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ale priority jsou jasny, nedal bych za boty na bezny noseni vic jak 1500, ale dat 40-50 za hodinky mi problem nedela.)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Teda kez bych si mohl za rocni plat koupit byt.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam