• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DOT
    DOT --- ---
    MADCAT: kdybych byl potrefena husa, musel bych mit drahy hodinky ne? Nemam. Todle musi urazet kazdyho kdo si byt je dokaze predstavit, ze by si za sve vydelane penize nekdy v budoucnu koupil drazsi hodinky.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    i kdyz ani ty Alu Light nevypadaji zle, respektive clovek u nich nema automatickou asocuiaci na "digitalky". Kazdopadne momentalne desitku radeji urazim za letenky a na kolo si je poridim pozdeji.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DEEBEEP: hele jemu je sedumdesat, pokud si dobre pamatuju :-P


    RCROW: ja jsem ti dal sanci to vysvetlit... protoze samozrejme ve slusne diskusi nemuzu nazvat dementem jen tak nekoho. Odmitnutim vysvetleni (jestli jsi to treba myslel tak, ze z duchodu se IWC asi neporidi a tim padem bys musel krast... tak jsem to spatne pochopil) jsi mi dal strelivo pochopit to po svem a stojim si za tim, ze osloveni predsudkarsky dement je naprosto na miste. Klidne mi to taky objasni do posty, ujistuju te, ze jsem rozumna osoba, jen jako nekdo kdo od dvaceti dela normalni praci, nadstandardne placenou, tak jsem na tyhle poznamky pomerne dost alergickej.


    Jinak hosi ja nevim, me se libej fakt akorad milgausy a IWC big piloty kdyby nemely tu OBRI dementni vec kterou se natahujou... peklo
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MADCAT: Kamarad Suunto Core Black uz nejakej cas ma a je spokojenej. Rikal, ze cetl spoustu komentaru o problematice rozpadavani se pasku a podobne, ale nic z toho se v realu nekonalo a slouzi mu vyborne. Krom toho posilhavam po Suunto Core Alu Deep Black, ktery naji trochu cistejsi design nez predchozi model.

    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    *Nekrmte Trolly a celou tuhle nesmyslnou pasáž smažte*

    Díky za tipy. Ty Suuna taky nezvládám, hrozně se mi nelíbí:(

    Budu asi muset najít G-shocky které nemají průměr 55mm ale max 45mm... :/
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    nj, nekdo krade v malym, nekdo planuje ve velkym
    RCROW
    RCROW --- ---
    DAVIDOWITCH:Nepotřebuji se obhajovat, platí ta potrefená husa.Podpis : mladý komunista
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Ta veta znela, jeste tim jak byla pripojena ke zbytku, jako dobre promyslena urazka, kterou pujde obhajovat/obhajit jako "ja to myslel jinak."
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    RCROW: Me by ale take zajimalo jak jsi to myslel (a ne, nemam hodinky za 100K : ). Zkus mi to prosim vysvetlit v poste.

    Lide casto reaguji na zaklade prvnich dojmu a ta veta nevyznela prijemne, at uz jsi to myslel jakkoli. Zvlast na internetovych diskuzich by to nemelo nikoho prekvapit (:
    RCROW
    RCROW --- ---
    GOSHEWAN: Lidem, kteří takto hulvátsky odpovídají v diskuzi, která má být vždy slušná, tak takovým je stejně jakékoliv vysvětlování naprosto zbytečné, Ale alespoň jsem se zasmál, to ,že mám být mladý komunista......to mě vydrží dělat dobrou náladu celý den
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    RCROW: Tak nam to tedy vysvetli sam, klidne do posty.
    RCROW
    RCROW --- ---
    DEEBEEP: Stačilo by, kdyby ses naučil číst, ale to ty ne a ne a ne... ty si ten text vysvětliš po svém a hotovo.
    JOPS
    JOPS --- ---
    Ulysse Nardin Black Ocean


    Officine Panerai Luminor Marina PAM 00104







    RCROW: ber to, ze nekdo to ma jako konicek. Kdyz jenom vezmu, kolik ja penez nechal v upgradech PC za poslednich 10 let, tak verim, ze dneska jsem tu mohl behat s IWC na ruce :) A oslovovat nekoho zlodejem mi prijde moc. Verim, ze tu jsou lidi, co maji klidne 100 koliku mesicne a ze si jednou za cas dobreji hezke hodinky neni nic proti nicemu.
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    RCROW: hele Ty ... nevim jak Tě nazvat,vezmi si svoje casia rádiem řízené a jdi odtud pryč,pokud proteebe je každej člověk s dražšíma hodinkama zloděj,tak např já se obklopuji jen zlodějema... absolutně nechápu jak mladej zdravě smýšlející člověk muže tohle vypustit z držky a ještě to myslet vážně... protože jestli tito maminka neřekla,ty mladý a nadějný komunisto tak peníze se dají i vydělat a v čase kdy ty hulíš ganju a sedíš v hospodě, nasranej nad výplatou která ti nepokrývá splátky,většina lidí který maj drahý hodinky atd... ještě pracuje. Takže jak řekl kaliban seš předsudkářskej dement a jak řikám já dement neni sprosťárna takže pro mě jsi bezcennej umrdanec a už sem nelez,maximálně až bude nějaký sraz lidí odtud,tak nám mužeš přijíét říct že jsme zloději,určitě tito někdo z nás velmi rychle vysvětlí...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    RCROW: pokud reknes neco takhle agresivniho a pak to odmitnes vysvetlit, chapu to tak, ze mi a x lidem tady rikas, ze krademe a v tom pripade bych byl velmi rad, kdyby si sel do prdele ty predsudkarskej demente, dekuji


    MADCAT: ja vubec neresim, ze to jsou casia, ja resim, ze odolny hodinky za deset tisic (coz teda cena povlu fakt neni) by mely mit safirovy sklicko. Vyfiltruj si me, ja rozhodne nejsem z tech co by prohlasovali takovyhle veci... Sam mam patery quartzy kolem peti tisic... Ale vsechny maj safirovy sklicko, protoze pri beznym noseni je neposkrabes, mineralni ano, hlavne kdyz to jsou hodinky do akce ze...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    jinak ty g-shocky, co dával RENDALF, jsou normálně docela pěkný a klidně bych si je dovedl představit na mojí ruce. a přijdou mi hezčí ty s tím oranžovým páskem, asi nemám rád tolik černé najednou. líbí se mi mnohem víc než nějaký ty trasery, který zde často bývají prezentovány jako nějakej etalon odolných hodinek. cenovej rozdíl mezi něma teda ale taky nechápu - myslím tim mezi černýma a oranžovýma.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: hele o co ti jde? nemáš rád casio, nepovažuješ to za hodinky - ok, nikdo ti tvůj názor nebere, máš na lepší. ale furt jsou to HODINKY, tak jak je v názvu klubu uvedeno, nikde není napsáno, že se tu smějí probírat pouze kusy nad XY Kč nebo určitých značek. jestli tu tenhle z tvýho pohledu póvl nechceš, tak se domluv s majitelem klubu, dejte to do záhlaví, a nikdo neřekne ani popel.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DOT, KALIBAN: myslím, že není třeba hned kejhat jak potrefená husa, možná chtěl básník použít takovej ten nadsazenej obrat typu "tykrávo na to abych měl prachy, tak bych snad musel vykrást banku..." tudíž nikoliv že majitel drahých hodinek je nutně zloděj tak jak je v české společnosti často vnímán...
    RCROW
    RCROW --- ---
    DOT: samozřejmě to záleží, jak to každý pojme, je na to snad dokonce i nějaké přísloví o potrefené huse,ale absolutně nikomu nechci vnucovat svoje názory na vydělávání peněz, je to ostatně na velmi dlouhou diskuzi, ale také, a to hlavně je to jiné téma než je předmětem této diskuze, takže sorry nemůžu to rozvádět
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Posim ne... Ale hodinky za desitku ktery maj bejt odolny a maj mineralni sklicko... Eh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam