• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NASTY: netradiční ?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Pekny jsou, me jenom na nekterejch pilotkach vzdycky vadila ta diamanond korunka, ktera me rezala do ruky:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NASTY: me prijdou uplne super... malinko neprehledny jak to ma vsechno stejnou barvu a je tam toho docela dost.. nicmene stulove se mi libej moc
    NASTY
    NASTY --- ---
    Mám slabost pro pilotky. Na IWC Top Gun nemám a přesto si chci udělat trochu radost. Co říkáte na tyto Steinharty s netradiční luminiscencí? ETA Valjoux 7750 mi připadá za ty peníze velice OK a perfektně by my šly k mým boots :-).

    Chronografy Steinhart "Nav B-Chrono II black DLC" | hodinky, Mühle-Glashütte, Sinn, Glycine, MeisterSinger, Damasko, Steinhart, Archimede, Traser - Chronoshop
    http://www.chronoshop.cz/steinhart-chronografy/steinhart-nav-b-chrono-ii-black-dlc

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    mně velikost teda nevadí, nejsu žádný tintítko, že bych s velkejma hodinkama vypadal nepatřičně, mně se ale obecně nelíbí hodinky kombinující více různých tvarů obvodu nebo jak to říct - prostě pouzdro zaoblenej čtverec a ciferník kruhovej - prostě tohle nee... a ještě ten font číslic tady na těch KOUDY - taky ne pro mě. aspoň že tu hnusnou klec kolem korunky si nechali od cesty :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    mně by se ty paneiry líbily v nějaký dětský verzi, prostě všechno poloviční
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ja mám taky rád střízlivější modely, ale Panerai mi prostě nesednou. Přeplácaný hodinky taky nemam rád...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Lidi maj zazity ze hodinky maj bejt preplacany... Coz panerai vyjma dvou modelu nejsou . Ale rozumim ti ja si donedavna na ruce neumel predstavit nic jineho nez submarinery :-)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Me furt proste nejak neoslovujou a to jsem jich mel na ruce X (000, 312, 268). ASi do toho budu muset dospet.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    od te doby co mam panerai , me jiny hodinky popravde nezajimaj :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Limitka 1000ks, cena leti zavratne nahoru:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Ve dvojce meli 382ky, ty bronzovy, co daval Koudy...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    chmmm

    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEEBEEP: coze to meli ty typci v expendables2?
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    KOUDY: sou nádherný :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    BEEBLEBROX: nekde jsem cetl ze si natom nejak zakladaj
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam