• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    KALIBAN: co myslis tim "nebude nic moc"?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Já jsem právě o těch automatech od Seika slyšel, že to docela funguje a vcelku to je i snesitelně přesný - přijde mi, že díky tomu, že je to japonský, by to částečně mohlo bejt levný ne díky tomu, že ten strojek stojí za prd, ale že prostě není švýcarskej...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: to fakt neni :-P osobne bych do automatu pod 15-20k nesel, protoze ten strojek proste nebude nic moc. Radsi bych koupil quarzy.
    nicmene tyhle se mi libej :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: hele ty nejvetsi jsou fakt nesmylne monstrozni
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    BOBASH: mam skx007 a fungujou perfektne
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Asi je to na vás podřadná cenová kategorie, ale má někdo zkušenost s automatama Seiko? Chci si po dlouhý době koupit zase hodinky, chci normální, bez zbytečnejch ptákovin, a z principu nechci něco, co je akorát krásnej přebal na strojek od někoho jinýho... jo a taky musej bejt levný :)

    Hrozně se mi zalíbilo tohle:
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja asi fakt pujdu do tech omeg sakra...sou fakt dobry..skoda ze sou velky jak prase..musim k dusakovi.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    jen mi na nich chyby svitici rucicky a cisla
    GREGI
    GREGI --- ---
    BEEBLEBROX: jako je pravda ze zeppeliny slapou neuveritelne presne a zatim na nich neni ani skrabanec prakticky coz je neuveritelny nato ze je taham do dilny a nemaj ani safirove sklicko:) a co me tesi nejvic a na co sem byl vzdycky alergickej je zefvterinova rucicka stale ukazuje presne na carky a ne nekam mimo;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    V Praze byly k vidění unikátní náramkové hodinky s kořeny v dávné antice – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/289015-v-praze-byly-k-videni-unikatni-naramkove-hodinky-s-koreny-v-davne-antice.html
    GREGI
    GREGI --- ---
    jj koukam ze je to podobna cenova kategorie:) a i podobnej design trochu:)) stejne by me zajimalo jaka kvalita tohle a zeppeliny sou:) jestli to neni jen nejaka luxusne se tvarici cina;D
    GREGI
    GREGI --- ---
    taky not beed... az budu mit 5k navic tak sou asi jasny http://www.modernihodinky.cz/i2842-hodinky-junkers-6046-5-darek-zdarma/
    GREGI
    GREGI --- ---
    BEEBLEBROX: neni to nejak malo? myslel sem ze junkersy sou jina cenova kategorie
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    VECTOR: 10t
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SUBTITLES017: jaka je cena?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    GREGI: nádherny.. a za super peniz
    LELI
    LELI --- ---
    GREGI: skoda ze ta fotka je nahovno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam