• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: ja beru minusy ciste k tomu, abych mohl rict bez prace Tohle se mi libi nebo Tohle se mi nelibi, at uz jde o diskuzi nebo galerii, jestli nekdo jiny v tom vidi vic mne osobne nezajima. Lidi co nadavaj na minusky mi prijdou k smichu, typickej kuprikladu koudyho komplex na nyxu, resit kolik lidi ti dalo plus nebo minus, jak u debilu.... jestli ti vadej minusy, zamysli se, co pises. That's all.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Obecne - davat minuska za "osklive hodinky" mi prijde zbytecne - tak se zase libi nekomu jinemu. Proto je nastesti hodinek tolik druhu :-)

    K Deebeepovi - ma zapnute zobrazovani minusek (ne ze bych mu ho dal, ale napadlo me podivat se) a z jeho komentare mi spis prijde, ze mluvi o nekom koho zna a u koho to asi osobni bude.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEEBEEP: to je tvuj problem, ze si to beres osobne, lidi hodnotej fotky, ne toho, kdo to sem postuje. A kdyz postujes hnusny hodinky podle nekoho, tak je jasny, ze da minus.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DEEBEEP: Ja teda zadnej minus nedaval, ale tohle uz sem podle me fakt nepatri.)
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    já vubec nepochopim,jak moc mně dokáže rozčílit pochcanej mínusář s digitálkama na nyxu...
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    DEEBEEP
    DEEBEEP --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam