• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    wow, to cumim, ja nasel jedny hodinky Tag Heuer, ktery se mi libej, to sem netusil, ze se nekdy stane!

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    a ještě zajímavá značka..
    Mk II Watches
    http://www.mkiiwatches.com/
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    co říkáte na hodinky Raye Mearse?
    Hodinky Citizen Sports Eco-Drive BM6400-00E - Libro.cz
    http://libro.cz/index.php?1840,hodinky-citizen-sports-eco-drive-bm6400-00e
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DAVIDOWITCH: No jiste...tempa v 15ti metrech...tlaky jako ve 150ti...hele neni lepsi vzit si radeji k ruce knizku vo fyzice?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KALIBAN: Ze stejnych duvodu porad vaham :-/ U me jeste podporeno faktem, ze 8/10 casu se pohybuji v destinacich kde bych se je bal nosit. Ale asi na to i tak driv nebo pozdeji dojde, protoze lecktere z tech kousku co sem hazite jsou proste uzasne.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: ja myslim, ze tenhle efekt bude mit uplne cokoliv... pomalu si to tak v hlave prehravam a zjistuju ze vlastne je to super masirka tak maximalne... kterou stejne temer nikdo neoceni a ja si uz na to zvyknul no... uvidime, zatim to beru tak ze je mam fakt rad, lezej v tom prachy.. neni treba se blaznit hned.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON: Vzdyt ma poradny hodinky a dokonce za dobrou cenu...neni dne kdy bych toho nelitoval :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: tak je konecne prodej a kup si poradny hodinky
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOPS: a kdyz je mas na ruce!!! Neskutecny... A po tejd u si avyknes a je ti to tak nejak jedno... Zacinam zjistovat, ze pocit je to paradni a ta vaha a tak.. Ale asi nejsem ten spravbej snob..
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: nedavno jsem mel cas a bloudil po OC Chodov. Hledal jsem tam nejake lepsi hodinarstvi a bohuzel jsem nenasel...

    Ale bylo tam jedno, kde vedle FESTIN byly TAG HEURY. NADHERA, div za mnou neprisli prodavacky a kapesnickem neutiraly slinu, co se mi tahla z praveho koutku :)) Na fotkach jsou ty hodinky nadherne, ale za vylohou, to je bozsky pohled :-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: moje rec heh
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Popravde, kdybys nasel podobny od nekoho levnejsiho, dej vedet.
    Mne se fakt libej.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    já nevím, být tam napsaný Timex, nebo... errr... Casio, tak ani nevzdychnete...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DRAGON: pro inženýra k promoci jako stvořený:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    detail
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam