• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Čím nejlíp odstranit takovej ten tmavej smradlavej viks, co se hromadí mezi článkama kovovýho tahu - je na to nějakej doporučenej a zaručeně nejlepší postup, nebo klasika kartáček na zuby, pod kohoutek a vyšmrdlat to ven? :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LAUNCHER: proste to nema funkci na pretaceni data po dnech, ale musis se tam dotocit hodinama... coz pokud je nebues mit na natahovacce nebo jak to cesky nazvat a nebudes je nosit denne, muze bejt docela vopruz...
    nicmene kdyz poridis natahovaci uloziste tak jsi v pohode, tak nemusis nic resit :)
    nebo je to vinder?
    LELI
    LELI --- ---
    87HIGHFLYER: nemyslel sem to ironicky, za info diky, akorat porad nevim proc castokrat hodinky s tourbillonem nejsou automaty :-)
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    KEITHHSTER: ...jojo..taky je mám a baterku více méně potvrzuju. Nijak mě to ale nevadí a při koupi sem s tim počítal. Nejsou to jen hodinky.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LELI: ehm...spíš vůbec...nedělní únava při chápání psaného textu, pardon:)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PRASOLET: Nejake rady ohledne uprav?

    Jak je to prosim s preklapenim data? Tohle me docela vydesilo: " Ke kalibru lze mít asi jednu výhradu a to tu, že stále ještě nemá rychlé překlápění data. A pokud jedny hodinky nosíte jen občas, bude vás posunování ruček, abyste našli správné datum, pěkně otravovat."

    Reinkarnované Prim Orlík II – V – recenze | PhotoWatches.eu
    http://info.photowatches.eu/2012/06/reinkarnovane-prim-orlik-ii-v-recenze/
    LELI
    LELI --- ---
    87HIGHFLYER: Diky za info, ale uplne neodpovida na tu otazku... :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LELI: je to teda z wiki ale:
    ...Vzhledem k mimořádně obtížné výrobě a seřizování byl tourbillon především důkazem hodinářské virtuozity a až do poloviny 20. století se vyskytoval jen vzácně. Moderní strojní výroba ale výrobu usnadnila a někteří výrobci jej začali montovat i do náramkových hodinek. Jenže tourbillon měl smysl u kapesních hodinek, které se nosí ve stále stejné poloze „korunkou vzhůru“, kdežto u náramkových hodinek se jejich poloha stále mění, takže se smysl tourbillonu ztrácí. Je to však zařízení na pohled zajímavé a koncem 20. století přišlo do módy, takže jej dnes nabízejí skoro všichni výrobci luxusních hodinek, obvykle v provedení, kde je otáčení tourbillonu vidět. Je to tedy dnes spíš technická hračka než skutečné zdokonalení hodinek
    ...
    LELI
    LELI --- ---
    Dotaz pro znalce - proc castokrat hodinky s tourbillonem nejsou automaty? Prijde mi ze tourbillon s automatem je docela vzacna kombinace...

    On Trend: A Look At The Time-Only Tourbillons Of SIHH 2012 — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/blog/2012/2/12/on-trend-a-look-at-the-time-only-tourbillons-of-sihh-2012.html

    Ty prvni Jaegery se mi celkem libi. :-)
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    LAUNCHER: ja je mam, vzbuzuji nejvetsi ohlas. Dost se libi. Doporucim zajit na ne kouknout do panske pasaze na prikopech, do prodejny primu.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KABUNGA: jsou cajk , kamos je ma , akorad tdvakrat rocne meni baterku . coz me neprijde moc ok ..
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Pro jistotu dam i link:

    ELTON hodinářská, a.s. výrobce hodinek PRIM
    http://www.prim.cz/hodinky-detail.php?id=8351&men=6&foto=&act=detail
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Hodinkee ;)

    On Trend: A Look At The Time-Only Tourbillons Of SIHH 2012 — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/blog/2012/2/12/on-trend-a-look-at-the-time-only-tourbillons-of-sihh-2012.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tyto?



    jsou pekne, takove ceske, stylove, libi se mi moc
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jaky mate prosim nazor na Prim Orlik II - C? Priznam se, ze se v tom nevyznam a zadne hodinky zatim nevlastnim. Preferoval bych podporu ceske znacky a z toho co jsem videl na webu Eltonu se mi libi nejvice. Horni cenovy limit na hodinky mam ~ 100k CZK.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    very nice!
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DONDYS: nejaky zenith, pekny
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    KOUDY: ty jsou pekny, co to je zac?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam