• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    87HIGHFLYER: Co to je zac?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    87HIGHFLYER: tak nechtel jsem aby me nekdo narknul z plagiatorstvi :) ale inspirovala me presne tahle fotka, to je fakt
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DOTCOM: stojíš na špatnym konci:)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KEITHHSTER: jo, bohuzel
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    pekna fotka., thats the way to do it.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DOTCOM: takže ve tmě fuck off ?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---

    tak dorazily retrowerky. zatim jsem s nima spokojenej, i kdyz to chce trochu zvyku aby clovek zjistil kolik je vlastne hodin :) troch zklamani je kompas, kterej je zda se ovlivnenej kovovejma soucastkama v hodinkach, takze ukazuje spravne pouze pokud se natocim tak, aby sever byl na dvanactce (nebo tam kde normalni hodinky maji dvanactku). kdyz se ale vysroubuje (uz chapu proc je sroubovaci), tak funguje spolehlive. drobny minus je i to, ze hodinky nejsou natreny takovym tim luminiscencnim svinstvem, vsechny ostatni modely od retrowerk to maji :(
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: No to je hnus velebnosti...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    miluju je.... 800k usd... lol
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TRISTRAM: jj ale ty aviatory asi nebudou mit takovy jako tyto mineral nebo K1 nebrat .
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    KALIBAN: chápu, safírový sklo je lepší, ale třeba moje aviatory s mineralnim sklem nosim už od června minulýho roku skoro denně a nemaj žádnej škrábanec. To bych mohl asi zaklepat.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TRISTRAM: hodinky na kazdodenni noseni s mineralnim sklickem proste ne... neco co si vezmu jen do obleku mozna... ale neco v cem budu denne fungovat ani nahodou
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    KALIBAN: je tam obyc mineralni, ale i tak mi to prijde docela fer cena, novy samozrejme:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TRISTRAM: carrera clon kterej neurazi, za dvojku pokud maj safirovy sklo tak je to kup jako prase. super
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    TRISTRAM: 20042ST-1M SWISS MILITARY

    s tim, ze me nebudou stat 7400, ale asi 2000.
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    tak to vyhrajou asi tyhle
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOPS: jo, bohuzel ale na jiny plazi ;))
    JOPS
    JOPS --- ---
    DOTCOM: to jsou ty hodinky, co zalarmujou pobrezni hlidku ? :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam