• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DAVIDOWITCH: zcela osobni, neopodstatnena antipatie. nic vic nic min.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    LEXXA: Je to osobni antipatie, nebo nejakej obecnejsi duvod proc nebrat?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: zjova, ty sou nahodou suprovy!! tak to sorry, mel jsem pocit, ze cokoliv rozumnyho od tehle ne uplne spatnejch znacek zacina aspon na ctyrce...


    LEXXA: hele v pohode, ja na to ted cumim a nevim proc si muj mozek hodnotu 700E vynasobil dvema jak je zvyklej z dolaru.... tohle je hadam uz moc penez... (nicmene me se teda libej ukrutne)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: promin. malo kavy dneska. myslel jsem nechci znacku ktera patri pod The Swatch Group.
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: tyhle sem si koupil za 1990,- novy se zarukou na andelu v tom obchode mezi obchodnim centrem a mekdonaldem a spokojenost velika. Rychlej vycvak ipadem aktualne. A kdyz nekdo na hodinky reagoval, tak jen vyslovene pozitivne. A chvilema se pohybuju i v dost snobsky spolecnosti. :-)



    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: ja jsem asi uplne nepochopil, co znamena swatchky... ocividne to neni znacka swatch... kdyz jsou tohle certiny.. takze co si podle tim predstavujes?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: nechci swatcky. vypadaji pekne ale proste swatchky ne.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: hodne levne rikal... popisujes premiovy znacky!! neblbni.. hodne levne jsou tak litr...


    LEXXA: co tuten? na chronomagu nekdo prodava jety
    Certina DS PODIUM SQUARE Automatic - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/62012-certina-ds-podium-square-automatic/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    snazim se najit hodinky obdelnikoveho tvaru s automatem o max sirce 42-44mm.
    mam osobni averzi vuci swatchi takze tyhle znacky odpadaji.
    napady? cena do 10kkc. kdyz budou skutecne zajimave 15kkc.
    LELI
    LELI --- ---
    KEDAREK1: kup v obchode festiny, seiko, tissot.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KEDAREK1: kolik je hodně levné?
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj , mate doporuceni na nejake hodne levne, ale pekne a spolehlive bussines hodinky? kde koupit ebay, cina? Diky moc
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    KALIBAN: Je to divný, ale mě tyhle hodinky víc než cokoliv jinýho připomínaji "Číslo 5", i když to je prej inspirovaný prasetem bradavičnatým. Ta panda na vrchu je už takovej bonus kterej by tam podle mě ani bejt nemusel :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    dobry den, nemate hodinky, kde by byla panda? mam na to tak asi tri a pul milionu....
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    STENCEK: to je ale něco úplně jinýho čoveče...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    STENCEK: na fotce vypadaj fakt dobře
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    AXUOH: ty jsou fakt pěkný
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    MADCAT: zkus znacku Ticino
    Ticino 44mm Type A Automatic Pilot Watch Superlume Sapphire Crystal | eBay
    http://www.ebay.com/...32%26pid%3D100012%26prg%3D1014%26rk%3D4%26sd%3D200634091613%26#ht_2958wt_1400
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MADCAT: Junghans je dělá v několika variantách, jak quartz, tak mech/auto
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam