• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    KEITHHSTER: kategorii jsi trefil, ale tyhle se mi moc nelíbí
    KALIBAN: díky, do toho obchodu na poříčí mrknu, ten druhej má medián dost za mym cílovym výběrem
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Ahoj,
    vybírám hodinky. V tomhle světě se příliš nepohybuju, takže vhledy zkušného oka oceňuju.
    Potřebuju něco co něco vydrží (sportuju a občas hodinky nejsou úplně v bavlnce, určitě by měly být alespoň WR50 asi safírový sklíčko) ale zároveň na sebe občas hodím oblek a neměly by vypadat jako totální pěst na oko.
    Mám trochu větší ruku.. takže menší hodinky na mne nevypadaj dvakrát dobře. Budget tak 5-20k. Optimálně tak 5-12k. Mám v podstatě dva dotazy:
    1. Nějakej obří obchod v ČR (ideálně Praha) kde bych si mohl okoukat a případně osahat takovej typ hodinek?
    2. Typově se mi líbí něco podobného (viz níže pár linků) nějaké doporučení na konkrétní hodinky?
    http://www.chrono24.cz/...dial-mens-watch-t0674172105100--id2306154.htm?id=2306154&picnum=0&tab=pics
    http://www.prohodinky.cz/swiss-military-17700st-1m
    http://www.prohodinky.cz/swiss-military-20042pvdb-1m
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/seiko-snae47p1
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DRAK00LA: asi tak :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KALIBAN: jde o prakticnost... na to lepsi neni . kdyz se ti utrhnou hodinky z jedny osicky tak je neztratis . nesmrdi a je pevny a nedrbe se. k vojenskejm patri jak prdel na hrnec.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A dneska vlastne taky.)


    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Predevsim je to nejpohodlnejsi ze vseho. Leto si bez strapu nedokazu predstavit.)
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    LAUNCHER: to bude urcite.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    k nekterejm se to hodi ale ty rolady jsou tim vylozene dolu., vlastne vsechny z toho obrazku..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: ja si dedeckove primky nedokazu predstavit s nicim jinym. nicmene u vetsine hodinek to pusobi na me velmi znepokojivym dojmem :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: k některejm to celkem sedí, ale většinou mně to přijde jak pěst do voka
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BEEBLEBROX: hele jsem jedinej, nebo je nas vic, kdo maj pocit, ze tyhle strapy jsou uplne desny a srazej vsechny ty hodinky tam na uroven nejakejch quartzovejch cinanu z trznice? Fakt se mi ale hrozne strasne moc nelibej....

    A nevim proc, ale ty pepsi rolexy proste zboznuju :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PRASOLET: Nevis prosim, jestli budou do Vanoc 2013?
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    LAUNCHER: určíte se mi ozvi. Něco vymyslíme.
    Jinak primky s chronografem a vlastním kalibrem se zatím nechystají. A vyhledove se ani chystat nebudou. Nicméně se chystá 100ks limitka Orlíku, standardní cena. Ale budou fakt pěkné, az to bude oficiální, poslu nabídku. Stály by určíte za zvazeni.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PRASOLET: Dekuji moc. Ozvu se az budu v CR, cca zacatek cervence. Snad Te zastihnu kdyz budes mit cas.

    Ad nadstandard - spis bych na to sel oklikou a zeptal se jich, co s temi hodinkami muzou provest dejme tomu s rozpoctem CZK 50k, aby to bylo hezke a spolehlive. Resp. stejne nemam moc predstavu, kolik je rozumne do toho dat. A nebo jestli si mam radsi treba pockat na chronografy...
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    LAUNCHER:

    neco jsem si renovovat nechaval. problem u opouzivanosti pouzdra, pri osoupanem povrchu je ten, ze jej mohou obnovit, ale je to dost drahe. jinak renovace zvladaji hezky, jen si clovek chvilku pocka...

    1, ted mam na ruce sport 1 a je to male. ale kdyz jsou ty hodinky jinak vyrazne, ani to nevadi.
    2, hodinky po renovaci vetsinou nenosim prilis casto, takze nemohu posoudit, ale par jsem jich rozdal a vim, ze se o ne clovek musi stara, dotahovat a jednou za rok dva nechat vycistit a promazat, aby byly spolehlivejsi (udela to temer kazdy kvalitnejsi hodinar)
    3, automat je o pohodlnosti, mne jednou za tyden ty hodinky natahnout, kdyz lezely, nevadi. potom na to jen myslet pred odchodem na kute.
    4, pruhledne dynko je u renovace nadstandard. ale koukat se na to da...
    5, mohu nejake zrenovovane ukazat. Praha

    a na chronograf se zeptam.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Mate nekdo prosim zkusenost s Prim kalibr 52, nebo idealne s renovaci tohoto kalibru u Eltonu? Zvazuji porad hodinky, chci Primky (s kalibrem Prim), ale libi se mi spis chronografy... mozna by jako naplast me dusicce mohl poslouzit ten separatni cifernik pro vterinovku.

    Strasi me zejmena nasledujici:
    1) Velikost hodinek (predpokladam, ze je to vsechno na dnesni dobu dosti male)
    2) Jak nepresne ty hodinky i po renovaci budou
    3) Neni to automat
    4) Kalibr je pomerne jednoduchy, takze asi i po zkrasleni to predpokladam nebude nejake zazracne pokoukani pres zadni pruhled
    5) Nejistota jak ty hodinky budou vlastne realne po renovaci vypadat (preferuji si predem prohlednout veci, ktere kupuji)

    Pripadne kdyby mel nekdo nejake info, zda se v Eltonu nahodou neplanuje chronograf s vlastnim kalibrem - ze bych si mohl peripetie s renovaci odpustit :-)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    DOT: No nekup to za 300.000 USD :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ROZCOS: hodinářství wildt , praha anděl ..
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    ROZCOS: snad chronoshop
    DOT
    DOT --- ---
    LOPIN: do prdele to jsou humusalni hodinky, to se jen tak nevidi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam