• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    nebo spis mozna brejle..

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---


    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    myslim ze konkretne sony tyhle pokusy s hodinkama co byli mp3 prehravace uz kolem roku 2001 zkousel.,ale nejak se nic nechytlo., proc asi ? ;)
    DOT
    DOT --- ---
    KYRBI: kup si duck tape a nejakej smartphone a olovenej suspenzor pro sichr...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    "Bluetooth mi vadí, protože ten signál by šel přes partie, které bych nerad poškodil (hodinky na levé ruce, mobil v pravé kapse u kalhot, domyslete si to"

    myslim, ze se ptas na spatnym miste, doporucuju ustav doktora chocholouska, tam ti pomuzou spis
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    uff
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Zdravím, rád bych si koupil nějaké nové hodinky a dost mě zaujaly chytré hodinky. Něco takového http://handsfree.heureka.cz/sony-smartwatch-mn2/ ale mám trošku jiné požadavky. Rád bych se zeptal, jestli existují nějaké chytré hodinky, s dotykovým displejem, dobře vypadající, mp3 přehrávačem a možností si ukládat do nich poznámky (přetáhnout si je z PC do hodinek). Některé hodinky by splňovaly tyto požadavky ale neustále zapnuté bluetooth je pro mě překážkou. Nestojím o možnost čtení SMS na hodinkách atd. Bluetooth mi vadí, protože ten signál by šel přes partie, které bych nerad poškodil (hodinky na levé ruce, mobil v pravé kapse u kalhot, domyslete si to). Možná by bylo skvělé, kdyby hodinky měly wifi ale nemusí mít, není to můj požadavek.

    Cena by se měl pohybovat do 6000. Díky za jakékoliv rady. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    NASTY
    NASTY --- ---
    MADCAT: Letmo to tipnu na IWC Portuguese.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    copak to má pan poslanec na ruce?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SUBTITLES017: nepodceňuj je, třeba by vydržely čtrnáct dní :) tak zkusíme napsat do Marshall, jestli nechtěj udělat kolekci hodinek, třeba se toho chytí a pokud to budou z poloviny takový držáky jako komba, tak mám vybráno :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    AUDIAC: no a taky skoda, ze by se tak do tydne rozpadly.. :D ale jako libi se mi taky.. :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SUBTITLES017: škoda, že ten chronograf tam je jen "nakreslenej", jinak vypadaj fakt dobře. a navíc jsem si dlouho myslel, že je to od Marshall :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BEEBLEBROX: nějaké info o ceně?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Ok :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: respektive na jedny fotce automatic, na druhy Rattrapante. Velmi duveryhodny:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: maji na webu blbej popisek. Popis 3712 a na obrazku 3714, fail jak prase.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam