• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LEXXA: no tak je to jasný - hardlex ma třeba 700Vickers a safír třeba 2000 výdrž
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    existuje nejake empiricke porovnani safiru a hardlexu? po eskapade v hodinarstvi jsem se kvalitne nasral a ac setrim na steinhart nav-b si ted chci poridit seiko 5 za par pusinek ale samozrejme v cenove relaci do 5k maji automaty jen s hardlexovim sklickem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GILDARIUS: zkus hledat neco takovyho a pak sem hod, co sis vybral a kluci ti poradej jestli je to ok nebo nebrat.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GILDARIUS: zkus budto pritlacit penize nebo slevit od safiru.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Potřeboval bych hodinky pro bráchu k narozkám, požadavky:
    - kombinovaný, aby měly ručičky ale zároveň aby uměly stopovat čas
    - pokud možno safírový sklíčko, brácha dělá technologa na sklárně tak musej něco vzdržet, ale zas nechci nějakej pogumovanej scifi nesmysl
    - a nechci aby měly cifernik velkej jako orloj

    cenu bych si představoval kolem 3k ? dá se něco takovýho sehnat ? já se v tom vůlbec nevyznam

    díky za radu !
    GREGI
    GREGI --- ---
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    JOINTER: víc takovejch zákazníků :)))
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    PANPOSPA: Me to nevadi. :)
    Do servisu pujdou az dojde baterka, coz ocekevam tak za 5 let.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    JOINTER: máš pravdu, bílý je trochu slabší... za měsíc napiš a pokud ti zase udělaj tolik, tak je to na reklamaci... autorizovaný servis pro trasery je hodinářství wildt v košířích - http://www.hodinywildt.cz/
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    PANPOSPA: Je v tom bily tritium, coz bych rekl ze bude jeste horsi.
    I kdyz je trochu do zelena.
    Ted jsem to seridil, muzes se za mesic zeptat. :)
    Ale sly skoro o pul minuty napred, serizovano zhruba pred 2-3 mesici.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOINTER: 15s je divny... to mi nedelaj ani grand carrery z bali... nechapu co v tom je za strojek, uz je mam asi rok doma a neutekly ani o minutu...
    ne ze by to nebylo jedno kdyz automaty mi delaj za mesic nekolik dni protoze je nemam na ruce porad :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KYRBI: co vlastne od nich chces? jakoze jak bude vypadat kazdodenni pouziti? osobne co jsem se bavil s lidma co je maj, tak realny vyuziti je nula, stejne sahnes pro telefon do kapsy kterej tam je... na poznamky je to unreal.
    treba tohle
    Sony SmartWatch SW2: Inteligentné hodiny s NFC | MojAndroid.sk
    http://www.mojandroid.sk/2013/06/25/sony-smartwatch-sw2/
    a nebo se delaj hodinkovy drzaky na ipod nano.. coz bych osobne bral jako neco, co aspon bude fungovat
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    JOINTER: 15s za měsíc je na quartz hodně, to je nějaký divný... co se týče přesnosti, tak si nám na trasery nikdy nikdo nestěžoval, ale tohle se mi zdá moc

    jestli ti přijde, že zelený tritium moc nesvítí, tak modrý svítí ještě o trochu míň - každopádně je to daň za to, že to svítí pořád, na druhou stranu normální luminiscence se vysvítí celkem rychle a když zrovna potřebuješ, aby ti hodinky svítily, tak už nesvítí vůbec, zatímco takhle ti to svítí sice trochu míň, ale pořád.. ale to ti asi nemusim vysvětlovat, proto sis je koupil :))

    ty dámský jsou stejně velký jako ty pánský, takže by si toho nikdo nevšim dokud bys to sám neřek... až je budeš chtít, tak se ozvi ;)

    teď mám doma tyhle, na fotce nevypadaj, ale jsou povedený - http://www.hodinkyalfex.cz/alfex-5704.002/
    škoda, že značku Alfex moc lidí nezná, protože ta kvalita zpracování a celkově design je hodně vysoko - za ty peníze...
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    JOINTER: Teda nevim jestli neni divny, ze bych nosil damsky hodinky, kdyz vypadaji uplne stejne jako pansky. :)
    Nastesti se to nestalo. :D
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    PANPOSPA: Mam je asi 4 mesice, tak to je brzo soudit.
    Trochu se predchazi, zhruba 15s za mesic.
    Odolnost v kancelarskem prostredi :) vyborna.
    Luneta je trochu volnejsi a tritium moc nesviti (cekal jsem intenzitu jako na nocnich miridlech na pistole).
    No takhle sepsane to asi vypada negativne, hlavne ze se mi libi. :)
    Jsou to Commander 100 Pro.

    Ale kdybych vybiral znova, koupil bych si paradoxne tyhle, jsou skoro stejny:
    Traser Lady Police | Hodinky Traser + dárek za 1000 Kč
    http://www.hodinkytraser.cz/traser-lady-police/
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    JOINTER: jak dlouho je máš a jak seš s nima spokojenej? u nás jdou celkem na dračku a letos je modernizovali (ale ne nijak zásadně)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    NASTY: Asi nova generace.
    Ja jsem retro a mam titanovy Trasery, ktery jsou vlastne k nicemu, protoze ukazujou jen cas a datum v mesici. To mi telefon nebo hodiny na ulici ukazou taky. :)
    A to radsi nepisu kolik tento lajfstajlovy doplnek stal. :)
    NASTY
    NASTY --- ---
    KYRBI: To si dá opravdu někdo dobrovolně na ruku? Nenosils náhodou dlouhodobě bluetooth sluchátka? Sluchátka na hlavě, přehrávač v kapse... domysli si to.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    krasa .))
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    No, díky za rady, koupím si zřejmě tyhle http://www.imsmart.com/cs/i-m-watch/overview
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam