• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KEITHHSTER: jak to vlastne maji? kdyz ti zacne blednout tritium tak vymeni nadobky nebo ti doporuci si koupit nove hodinky?
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: nemam rad, kdyz je na hodinkach neco co bych nevyuzil a bylo mi k nicemu, takze necenim moc suby, yachty.

    Nekde mezi jsou explorer 2 kvuli brevnosti, exp 1 bo nema datumovku, daytona a milgauss, kterej je super technicky, ale arevne dohromady to neni muj salek caje.

    Co muzu je gmt master jako sportovniho zastupce, cervenou zatim nedelaj bohuzel, takze barevne by to byl orisek.

    Co hodne muzu designem je air king, to je krasnej minimalismus.

    Jako ideal na denni noseni vidim datejust nebo day date. Datejust s deep modrou je super, daydate treba platinovej s tou svetle modrou je v realu taky dost paradni.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: ja te sice jakoze logicky chapu, ale ani jeden z tech uplne validnich duvodu nezmeni to, ze submarinery nekomu proste pripadaj hnusny...

    Osobne se mi strasne libej milgausy, nastesti jsou moc maly :) jinak bych mel cukani...

    Jinak koncept fejku mimod ty doby co mam vedle sebe fejk a pravy grand carrery prijde divnej.. A to z jednoho jedinyho duvodu, ze pokazdy kdyz mi nekdo pochvali hodinky, tak musim v duchu rict, ze je to lacina kopie pac na real nemam prachy... A to budu x krat radsi nosit nejaky pekny quartzy.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    tak znova teda :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LELI: jo to vim .. myslel jsem fakt ten design -.-
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ALTOR: jo, tak to je na každym už.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    FEDAJKIN: Taky jsem cestoval jihovychodem asie a koukal jsem na tuzny kvalitativni stupne.. Ale nejak mne to nepresvedcilo. Mozna ale nebyl vubec problem v hodinkach ale v celym konceptu fake hodinek
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    FEDAJKIN: no, měl to být spíš vtip ;-)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KAZAAM_32: ty jsi někdy slyšel o někom kdo by pašoval DO bangkoku?

    ALTOR: Záleží jaký jsou to fejky, jestli jsi zkoušel rolexky ze sapy tak se nedivim. Já mam a class a můžu říct že po dvou letech nošení a zacházení odpovídajícího tomu, že si jich zas tak nevážím, fungují skvěle a krom pár škrábanců na sklíčku vypadají výborně.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    FEDAJKIN: to je fakt zajímavý.. byl jsem celkem rozhodnutej že si taky nějaký pěkný faky koupím.. ale když jsem si osahal ty místní hodinky na odlišnej místech tak mne to celkem rychle odradilo :)
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    FEDAJKIN: napadly mě 3 verze vysvětlení, proč jsi jednou cestou do Bangkoku nasál rovnou tolik kousků :-)))

    a) mají tam levné hodinky
    b) mají tam dostatečný výběr fíků
    c) přepravil jsi vyšší objem kvalitního kokainu v nafukovacím balonku, který jsi ukryl do konečníku, následně prodal a koupil hodinky
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    LELI: jj, ta je známá...dělali to nějací poláci a je to spíš subjektivní věc..na chronomagorech se to řešilo...já to teď bral spíš cenou než tímhle...protože cenově nemůže určitě dát IWC a A. LuS do jedné skupiny...
    LELI
    LELI --- ---
    KAZAAM_32: nevim kdo to delal, takze nevim nakolik to odpovida

    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    KOUDY: Míval jsem podobně dlouhodobé plány.. stačila jedna cesta do bangkoku a mám od každého dvoje :)
    LELI
    LELI --- ---
    LELI: Plus u rolexu treba nevynikne snadno na fotkach realnej vzhled bilyho zlata, kterej se mi nelibil na fotkach a v realu velmi moc.
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KOUDY: není JLC trochu níž než Patek? JLC je sice top, ale PP a A. Lange und Söhne mi přijde zase jako liga sama pro sebe..něco jako Bugatti Veyron...ale třeba se pletu, denně se nezajímám o takový hodinky...co mi není rovno, po tom mi je hovno :))
    LELI
    LELI --- ---
    DRAGON: IWC fajn, ale realne se mi zadnej z jejich modelu nijak extra nelibi, a to sem dostal od dusaku peknou tlustou knizku, plus nejaky dve tenky.

    Treba co hodne cenim na rolexech je ta lupa na datum, nemusis mzourat jak kokot, je to krasne videt, rozliseni sudejch a lichejch dni barvou, proste nekdo premejslel kdyz to vymyslel a navrhl - stejne jako Mercedes.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: to uz spis jaegery
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: zadny pateky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam