• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    KALIBAN: dík. pěkný.. no nic, teď jsem si udělal nedávno radost ale zase sbírám inspiraci do budoucna :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ALTOR: kupoval jsem brachovi bily bez chronographu a jsou to fakt krasny hodinky i nazivo.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    GREGI: jo ty mám taky :)

    KALIBAN: líbí, za kolik?
    GREGI
    GREGI --- ---
    nazivo sou jeste lepsi... maj je narohu u florence v ulici jak je divadlo archa https://www.google.com/...3!2m2!1f117.95!2f91.19!4f15!2m4!1e1!2m2!1swrllbptMzIHZzexvky-zow!2e0&fid=5

    tady eshop ale bejt tebou vybiram hodinky nazivo ne podle fotek tam se ztraci jakakoliv mira velikost.... http://www.budiky.cz/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: muj styl to rozhodne je ale taky zcela objektivne musim rict ze nemam zapesti na tak masivne hodinky.
    mozna spravne ten prispevek mel znit "mit na to ruku jdu do ne"
    ARMADILLO: do 20k najdes skvele kousky. bavi me steinharty a z druhe strany spektra promastery od citizenu. vesmes kdyz si zakazes koukat na ceske ceny tak do tech 20ti sezenes hezke kousky.
    antata od seiko je taky super ale "porad je to "jen" seiko"
    GREGI
    GREGI --- ---
    tyhle mam ja.... nemyslim ze mimo par odborniku na hodinky by nekdo poznal rozdil v cene oproti vetsine hodinek nad 100k:)

    GREGI
    GREGI --- ---
    ARMADILLO: mrkni na zeppeliny https://www.google.cz/...9i61.2226j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fp=39fb581ddb2a41a5&q=zeppelin+watches

    mame je tady s beeblebroxem a myslim ze to sou ten tip hodinek kterej vypada na 100k a pritom se daj qwarzy sehnat i za 6k :) provedeni je fakt kvalitni nemuzu si stezovat, i kdyz uz mi pul roku lezej na skrince protoze ted nosim hodinky od sebe;)


    jinak kdybych si ted mel koupit nejaky hodinky tak du urcite do techle... je to prsne ten tip hodinek co si sebou muzes vzit na sportovni akci kde nebudes vypadat vul stejne jako na schuzku k saku (delaj se jeste s modrejma oranzovejma a zelenejma rucickama a cislama)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    a nebo bych skocil nekam timhle smerem... za tretinovou cenu ze...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ARMADILLO: a pro tyhle nazory tady mam druhej barrel... konretne Omega Aqua Terra... :) na everyday polosportovni hodinky jsou uzasny, znacka neni tak vyzmrdena jako rolex, tak provarena jak tag heuer, maj inhouse strojky a vubec... jsou nadherny...

    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    LEXXA: Proc ne? Neni to tvuj styl nebo mas nejakou objektivni vyhradu?

    KALIBAN: Driv se mi hrozne libily, ale uz to neni ono a navic je ma dost lidi. K tomu se mi moc nelibi ten nazev "hujer" :D

    GREGI: Nechci :) Ale vis jak, 10 let jsem nosil T-Touche a chci hodinky na dalsich x-mnoho let, ktere mi budou delat radost. Kdyz uz jsem teda pochopil, ze nic jako dobra investice do hodinek neexistuje pokud je nekoupis jete opravdu dobre a nebude to top brand nebo limitka tak koukam po relativne normalnich v rozumne cenove hladine.
    Porad mi jake krasne a kvalitni hodinky jsou do 20k. Ale jako souhlas, asi se neco da najit, treba kolem 20k jsou quartzove Maurice Lacroix: http://www.mauricelacroix.com/Collections/Entry/Gender/Men/Id/les_classiques-5.sls coz mi prijde prijatelne a hodinky vypada pekne. Jinak fakt nevim, posli sem par tipu! Co se mi libi uz asi vis..
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BEEBLEBROX: jj. některý auta se dostanou na vyšší hodnotu dřív než po 60. letech, ale je jich málo, stejně jako těch hodinek. takže pokud chcete investici, kupte si třeba třicetiletý hodinky (prostě na spodku křivky vývoje ceny). a vůbec bych se nedivil, kdyby (vyjádřeno procentuálně) byly třeba Seika ze 70. let lepší investice než zbrusu nový Pateky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja teda musim rict ze si kupuju hodinky vetsinou na to abych je nosil..ne jako investici..jako investici se kupujou limitovany edice hodinek ktery stojej treba 3 miliony a clovek si je nikdy nevezme na sebe...takovy hodinky pak samozrejme investici sou...nicmene uvazovat o hodinkach treba do pul mega jako o bezpecnem ulozeni penez moc nejde..ztracej svoji hodnotu stejne jako auta..obleceni apod...I tak se mi ale priznam se trochu prici kupovat hodinky pres aukro nebo nejaky bazarovky..(ikdyz do par hodinek z chronomagu bych sel asi hned :D)
    GREGI
    GREGI --- ---
    LELI: co ja vim jestli se mnou souhlasi?:) jestli jo tak treba zahloubam hloubeji vid:))
    LELI
    LELI --- ---
    GREGI: nabidl si mu zatim akorat ranec obecnejch kecu a hovno radu...
    GREGI
    GREGI --- ---
    ARMADILLO: fakt se ti do toho chce rvat tolik penez jo?:) vzdyt dneska je tolik krasnejch a kvalitnich hodinek do 20k.... i do 10 sezenes takove ktere vypadaji lip nez vetsina nad 100k ;) a kdyz uz nejakej statisice tak nejaky stary kterejm cena uz jen poroste... pokud teda nejsi tip cloveka ktetej si kazde dvaroky koupi nove auto a je mu fuk ze kdyz s nim ujede kilak cena je o tretinu niz... stejne jak vetsina novejch hodinek
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ARMADILLO: kup si carrery... imho je to presne to, po cem jdes.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: vypadaji skvele ale jako daily driver si je predstavit nedokazu.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Jo a co tyhle, libi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam