• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BREJKIS: jo na reminky se podivej na http://www.strapshop.cz/ tam najdes pro zacatek dost fajnovy.
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Tommy_ Ok, uz mi dosel smysl tehle diskuze. :) Kazdopadne jsem psal styl, diesely bych ani nechtel, jen sem myslel co se tyce jako vzhledu bohužel nemohu nikde najit uplne presny termin, a ze jsou kulate, to zni divne, uz vim, ze jsem to mel radeji napsat jako laik. A co se tyce reminku, tal je uplne uzasnej ten, co zrovna poslal BEEBLEBROX. Kazdopadne se jeste jednou omlouvam :))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ARMADILLO: tak si tam dosad F type :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: To je zajimavy jak se lidi jmenuji podle toho co delaji. Treba tenhle kumštýř se jmenuje kumšta :)

    TOMMY_: LOL .. hele to by si ale mohl koupit VW Brouk klidne v dieselu s taznym :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BREJKIS: jenze to co pises je neresitelnej ukol., chces levny hodinky., fajn., libi se ti dizly., ok., kup si je., nechapu o co jde., nebo myslis ze tady lidi vi kde se daji koupit hodinky za desetinasobne nizsi cenu ?

    jestli chces hodinky za 800 doporucuju doporucuju koscom a tam vzit nejaky casia.. pokud chces nejaky extravagantni tak holesovicka trznice, ale nebude to original., je to jednoduchy You get what you pay for..

    zkus si svuj pozadavek prepsat do realii kterejm rozumis.. to proste nedava smysl..


    "Zdravim, ted sem narazil nahodou na tuhle diskuzi a mel bych prosbu. Nevíte, kde sehnat auto (rekneme do 150.000) se stylem Porsche 911 ? Klidně bez kol,ale rád bych zkusil tento styl. Dříve jsem měl Felicii, ale moc to nedopadlo. Pokud možno diesel a s taznym zarizenim. Předem díky za odpovědi :)"
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    O kradený nemám zájem.
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    KEITHHSTER Klidně napodobeniny, cena je orientační. Ale pokud někdo něco najde do 2000,- , tak nad se na to mrknu. nemám zrovna moc možností výdělku..
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Twistrabbit : Co se týče pošty, tak si tu nic na dobírku nemohu poslat, protože tady se vše šmelí. A nemuselo by to sem vůbec dorazit.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Tak jestli hledas takovy hodinky tak si zajdi do tesca , nebo na hlavák do Prahy ... prodávaj tam podobný a dáš za ně jen 50 ...
    lepší než vyhodit 800 ne ? ..
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BREJKIS: a ebay?
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    TOMMY_ : Boze, to jsem komentoval twistrabbita. Na zacatku jsem psal max do 800,- . Komentoval jsem jen heureka, protoze tam takovehle hodinky jsou klidne i o 2000,- drazsi, nez kde se daji sehnat jinde.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BREJKIS: tak si kup ty diezly ne ?
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    MADCAT ja vím, ale nejde mi tak do detailu o ten styl, ale at jsou kulaté. a co se tyce reminku, ted si radeji budu delat na zakazku podle toho, jake si vyberu :) Kazdopadne diky za nazor :)
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    TWISTRABBIT : na heurece nejsou nejlevnejsi, ale mne nejde o cenu, ale o styl.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BREJKIS: zkus www.heureka.cz
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BREJKIS: sorry, to je škaredý jak pracovní sobota.
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Zdravim, ted sem narazil nahodou na tuhle diskuzi a mel bych prosbu. Nevíte, kde sehnat hodinky (rekneme do 800) se stylem Diesel DZ7264 ? Klidně bez řemínku,ale rád bych zkusil tento styl. Dříve jsem měl Seika, ale moc to nedopadlo. Pokud možno vodotěsné a s forforescencí. Předem díky za odpovědi :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    GREGI: já sem měl na mysli ty wengery
    GREGI
    GREGI --- ---
    PANPOSPA: ja je mam jak sem psal;) jen uz mi lezej pres pul roku na policce nevedel sem ze zacnu delat hodinky a popravde me bavej mnohem vic nez ty zeppeliny;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam