• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    LELI: pro me je prave ta lupicka strasny zlo. bych si pripadal jako starej fotr co uz blbe vidi a musi tam mit tu hruzu
    otec ma krasny jednoduchy rolexky v bilym zlate (ktery teda stejne nenosi), ale ta lupa, eeeh
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Mne tak nejak vubec nenapadlo, ze by jsi se prsil tim, ze jsi si koupil fejky... takze jsem to tam ani nehledal... z fotky dobry fejky poznat stejne nejdou...
    ale zas dobry je, ze doba pokrocila a driv by me okazite napadlo, ze originaly nad 15k budou na nyxu scifi, ted doba pokrocila a nemam problem s predstavou, ze by to slo.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Nicmene teda uznavam, ze je to jeden z tech povedenejsich fejku. Clovek neznalej hodinek by si toho podle me nevsimnul. Na Chronomagu to taky na prvni pohled z fotky nikdo nedal, naopak nekdo pochvalil. Toliko k expertum:)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A bludistaka za odhaleni fejku ziskava MIKLO:) Jsem cekal, ze si toho nekdo vsimne driv. Ujety indexy, jeden uplne nakrivo, tah nakrivo a nesedi...
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA: Nic ve zlym, ale vypadaji jak od cinanu. Pusobi tak nejak lacine. Nevim jestli to neni jen opticky klam, ale i treba to, jak ujizdej ty cisla je proste divny a nedela to dobrej dojem (pokud to teda neni nejaka vestavena otocna luneta :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: tak to naprosto chapu :)
    ja sel cestou DS Podium certin a ty vypadaj pro zmenu skoro stejne jako chronograf od carrer :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KOUDY: Mne ta znacka nikdy nic nerikala, dokud jsem si vicemene nahodou na leto neporidil ty Aquaracery:) Ty Carrery jsou super univerzalni, navic skvele vypadaji i na reminku...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: Nee, pro me idealnich 39...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: Ty jsem tak dva roky zpatky mel taky, loni jsem je dokonce kupoval tatovi k Vanocum:) Takze vlastne takovej navrat ke korenum, akorat v Tagovskym pojeti.)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DRAK00LA: to je 44?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAK00LA: spravna volba znacky :))
    LELI
    LELI --- ---
    DRAK00LA: kdyby mely lupičku, byly by lepsi... :-) ale pekny, jedny z mala tagu o kterejch bych to rekl.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: hm tak ty uz na me vypadaj priliz jako certiny automaty.. resp jsou uplne stejny, jinak znacku schvaluju :))
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tak jsem Aquaracery vymenil za jednoduchy Carrery. Ja ty znacce normalne asi prijdu na chut, zatim velka spokojenost...


    ZARA
    ZARA --- ---
    constellations prisli od doktora a svedci im to. bracha bude mat radost.



    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HERR_FLICK: ale k potapeni sou uplne k hovnu :) kruh se uzavira .)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    DRAGON: ty hodinky sou tak vodotesny, protoze sou tak drahy, ze se ti je vyplati vylovit batyskafem, i kdyz zuchnou do marianskyho prikopu
    aby mohly bejt takle vodotesny, tak byly pouzity top technologie a spousta prace a proto jsou tak desne drahy
    kruh se uzavira
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    PANPOSPA: nemam-cas.ne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, to uz radsi hodinkie.cz nez helvetika nebo ripoff chronomagu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam