• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    TWISTRABBIT: A to byly ktere?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    PHAILO: jedině ty, co měl Paul Newman:)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LAUNCHER: Když Daytony, tak jaké? Vážně jsem uvažoval o základním ocelovém modelu s černým ciferníkem. Pak jsem je měl v hodinářství na ruce a trochu mě zklamaly. Nevím přesně jak to popsat, ale přišly mi takové "moc lesklé", nerez s černým ciferníkem až příliš kontrastoval. Takže jsem si je nakonec nevzal. Na druhou stranu však musím říct, že některé z těch vyšších modelů jsou super i na živo. Takže na ně taky asi dojde.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    nevi nekdo kde se v CR daji prohlednout/koupit/servisovat Ernst Benzy?
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    LAUNCHER: Ty jsem chtěl kdysi, ale jsou už opravdu hodně velký (a na mě přeci jen drahý) uvažoval (pořád ještě trošku zvažuju) Linea 40, ale zároveň mě hodně zaujali Damasko DA36. Co si o nich myslíte?



    Zároveň trochu myslím na Nomos Tangente, ale nejsou tak universální, a asi bych je nemohl nosit ke všemu. Ale bojím se že stejně nezůstanu u jedněch hodinek :)

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BEREGOND: Orlik II C.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    LAUNCHER: a jaký Primky?
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Tadyhle Honza Majer má hezkou sbírku.
    Talking Watches With John Mayer
    http://vimeo.com/75349508
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KEITHHSTER: Tak ja bych si u Rolexu vybral... Daytona. Omlouvam se za neoriginaitu :-) Ale rozhodl jsem se uz pevne pro Primky, bohuzel se to zatim odlozilo, protoze jsem si koupil domecek a ted z neho hlavne potrebuji ve zdravi poplatit dluhy :-(
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LAUNCHER: mě se líbí , jinak by to byly další z řady tuctovýho designu rolexu ..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KEITHHSTER: Dekuji za odkaz. Jmeno jsem z toho vycetl, ale sekundovka me nepresvedcila :-)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LAUNCHER: takže si jistě pochopil proč se jmenujou milgauss a proč ta ručka .)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Milgaussy jsou uzasny. Videl jsem je nazivo v ty druhy barevny kombinaci a nastesti jsou na moji ruku fakt mrnavy... hrozne se mi libej
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BEEBLEBROX: Jako naprosty laik se zeptam - ta "bleskoidni" vterinovka je designovy zamer (ktery se mi, priznam se, vubec nelibi), nebo je v tom nejaky ucel? Jsem si nejdriv myslel, ze je poskozeny ten obrazek :-)) S normalni vterinovkou by se mi to libilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam