• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    KALIBAN: jak to pisou na tom webu tak je to normalni kuze jen s povrchem ala karbon
    to co se pouziva na fireshow je kevlar

    ja mam nastesti rad kovovy a nemusim tak nic resit, kozenej by mi taky moc dlouho nevydrzel
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HOBORG: hm a ja si z nejakyho duvodu myslel, ze to je z nejakejch uhlikovejch .. tkanin, podobny veci jako se pouzivaj treba na fireshow, rozhodne to na dotek tak pusobi a za tu dobu co to mam neni ani trosku osoupanej ani nema nejak ponicenou tu dirku do ktery je zacvakla spona... takze to asi fakt vic vydrzi...

    nechce se mi kupovat ctyrikrat rocne novej (a to tyhle hodinky nosim minimalne)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    jestli ono to nebude tim ze je uplne normalne kozenej :)
    ja si rikal ze karbonovej pasek, to je nejaka blbost..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    tak tak dumam, mam karbonovej pasek na hodinky
    Carbon - HIRSCH bracelet assortment - HIRSCH Armbänder GmbH
    http://www.hirschag.com/en/hirsch-bracelet-assortment/carbon-52/
    a postupne zacina zavanet uplne stejne jako kozenej... jak se do nej clovek poti a tak. obcas to meju mejdlem a tak, dumam do ceho to treba pres noc nalozit, aby se to vycistilo, imho to snese i docela dost chemie... ale nez to jebnu do ultrazvukovy cisticky s benzinem, tak dumam nad necim lehce min drastickym

    nemate nejakej napad?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: jako tohle jjaaaaakz taaaakzz proste jde nejakym zpusobem jeste ;)))
    http://i.nyx.cz/...c21c787e8cd.jpg?name=handsomegents.tumblr.com+tumblr_mpq85y6yWS1rx4xkno1_1280.jpg
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já si ty Submarinery jednou taky koupím, a pujdou na hadr
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: presne tak. chapu lidi co si je koupi z jakehokoliv duvodu.
    LELI: ehm... proto mam novou kapotu... nastesti se to nestalo mne ale byl jsem u toho kdyz fesak vyletel a hlavou mi chtel udelat nasavaci otvor v duchu starych amerik :)
    LELI
    LELI --- ---
    LEXXA: tak az budes v motoru s kovovym tahem kolem baterky, tak si over ze mas zakrytej plus. :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    kazdej ma jinej vkus zejo..:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: kdyz si odmyslis tu nesmyslnou cenu tak proc ne. klidne bych neco takoveho mel do dilny kdyz se jdu vrtat v motoru a bude mi tak nejak jedno ze je znicim protoze za trojku-bura si koupim dalsi. (alternativa ze bych byl bez hodinek u cehokoliv je pro me nepredstavitelna)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    souhlas s DRAGON až na ten detail, že ani na hadru ne - ty hodinky mě prostě neoslovujou vůbec ničím
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    proste u mne rolex vzdy a jedine na hadru, na kovovym tahu je to des bez ukrajina, vim ze asi nesouhlasite, ale tak snad to muzu napsat :D
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Az na cenikovku 196K. Zdrazujou jak sileny...
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    KOUDY: Nádhera, pořad se nemůžu rozhodnout mezi Sub a GMT ii...Sub je srdcovka ale GMT ii je pro mě mnohem praktičtější. Navíc ten novy black/blue také není vůbec špatný
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: radsi teda GMT...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: libi. az na radoby lupu se libi dost.
    uz nejakou chvili uvazuji ze si pro radost poridim orange monster
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI
    LELI --- ---
    EARL: zatim ne, ale diky za pripomenuti.
    EARL
    EARL --- ---
    byl jste se nekdo uz podivat?
    Výstava Patek Philippe v Carollinum | Carollinum
    http://www.carollinum.cz/...arollinum/?utm_source=proklik&utm_medium=novinka&utm_campaign=PP+vystava
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam