• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KAZAAM_32: Tý jo, já naprosto zapomněl napsat ten strop. 2300,- bych to tak viděl.
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    KYRBI: rozhodně nedoporučuji Festinu...jsou to předražený hodinky, které obsahují velice levné strojky miyota...řekni finanční strop, ať se ví...ale jinak odhadem na podobnou cenu vyjkou nějaké slušné Seiko, který mají svůj automatický kalibr...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    A mimochodem co říkáte na tenhle koncept?

    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Zdravím, plánuji si koupit nějaké pěkně analogové hodinky s koženým řemínkem, líbili by se mi nějaké v tomto stylu. Doporučíte mi nějaké? :)


    Barva řemínku by mohla být podstatně tmavší než na těchto.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Tentokrat bez testu pozornosti a vtipku, potreboval jsem neco slusnjsiho a dostal luxusni cenu:)


    PHAILO
    PHAILO --- ---
    TVRDAS: No tak kvůli tobě už sem teď nedám fotku svých aktuálních. Bylo by trapné dávat dvě stejné fotky za sebou :-/

    Ale jinak mě začínají silně fascinovat Daytony ve verzi BaselWorld 2013 (The New Cosmograph Daytona). Bohužel jsem je zatím na živo nikde neviděl. Momentálně kandidují na "mé nejhezčí hodinky" a byl bych rád, kdyby to Ježíšek viděl stejně jako já.
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    taky se mi libi :)
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    TVRDAS: meoris - uz jsem musel reklamovat, vyosena korunka (zamlzene sklicko zevnitr), korunka byla dost velka, nechal jsem dat jinou a snizit ovladani stopek. Vse udelali u nich v servisu za 4 dny.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MIKLO: mit 750 tisic na hodinky, tak bych mel minimalne osmery a tyhle, ktery trochu pripominaji suunto, bych si bral na k tomu urceny prilezitosti. Samozrejme mit 750K jen tak k dispozici, tak bych si za to jedny hodinky samozrejme nekoupil, nejsem blazen. Kazdopadne koncepcne je to zajimavy.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    NAGASAWA: No nevim. Mit ty prachy tak si asi poridim trochu neco jinyho. Vypada to jak nejaky digitalky.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Namrd! Za milion za pusu :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    NAGASAWA: Ach! Me want!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    trochu lepsi video

    Ressence Type 3 Liquid Filled Watch Hands-On - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ZgDeqt8-t2s

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    byly?

    Ressence Type 3 Liquid Filled Watch Baselworld Hands-On Video - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=W8QgZOkLpGI

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: co to je s ručičkou ? .)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam