• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: blbecku :)


    VAJCE: ty sou desny vsechny... mas neco co mas chut si koupit? nebo jen tak jakoze z nudy sondujes? pokud te neco zajima, tak to zkus popsat, jakoze prilezitost, cena, jak moc maj bejt slozity, pak se da nejak reagovat.. Breitlingy jsou vsechno, jen ne klasika, Breitlingy jsou Rytmus stajl.. to nechces
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    LELI: ja doted myslel ze curaka z tebe dela chovani...
    no tyvole todle sem cekal ze bude kllub aspon trochu na urovni...

    a on se ozve jeden opustenej, co asi musi komentovac cokoliv i kdyz nevi jak...
    a druhy se ozve socka, ktera se nevi jak se postavit k lidem uspesnejsi nez je on/ona sama...
    LELI
    LELI --- ---
    VAJCE: No tykravo, nic nekrici do sveta vic ze ses curak nez brajtle, dokonce i vic nez bmw...
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    jinak sem sel trista dozadu a nejvic rolexy...?
    kdyz uz utracet za hodinky, tak u mne vede jina znacka...
    https://www.google.cz/...=u&source=univ&sa=X&ei=82eUUsOQFciRywOTk4HADQ&ved=0CDoQsAQ&biw=1920&bih=946
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VAJCE: za me zadny z toho :)
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    Festina - Kolekce - Pánské - Black
    http://festina.cz/black.html

    jaky? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Taak dnes pro nový sklo :) jinak kdo má zájem videl sem u Wildta různý natostrapy ( fialovy , cerveny , zluty pruhy ) atd ...
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KALIBAN: Podle mě záleží taky na prodejci. Já taky objednával hodinky z Kickstartreu a na krabici byla deklarovaná cena 25 USD (ikdyž opravdová cena byla tuším asi 150 USD) a prošlo to úplně bez problémů.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SARRI: temer s jistotou je celnice zastavi a ceka te ten neskutecnej voprc kteerj to znamena... imho tak v unoru
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BEREN: to záleží na tom, jestli se ti chce, nebo jestli máš cas. Takhle ti těžko poradím
    SARRI
    SARRI --- ---
    OT_: ja dostala tracking number az dnes a taky nefunguje .. ale kdyz jsem se jich ptala tvrdily mi, ze v cr budou do dvou tydnu ... spis me zajima zda je nezastavi celnice
    BEREN
    BEREN --- ---
    mam jit?

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vida uz je zas prodavaj..niec
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: http://www.mvmtwatches.com/

    kick starter kterej se minulej tyden dostal do faze zehodinky posilaj lidem
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    co je to mvmt hodinky?:)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    OT_: koukám, že na tom jsme všichni stejně :) taky jsem se už chtěl poptat, jestli jsem jedinej s tímhle problémem. akorát moc nechápu ten jejich systém, že to má týden tracking no., takže by to mělo bejt podaný, ale pořád to není aktivní...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    OT_: jsem na tom stejne jako ty
    OT_
    OT_ --- ---
    Už vám někomu přišly MVMT hodinky? Asi je ještě 1-2 týdny čas, ale nefunkuje mi ani tracking number zásilky...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    dobryy
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MIKLO: Tak to je paráda.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    PHAILO: právěže ne, ony to maj tyhle vintage submarinery všechny, ty indexy jim za ty roky takhle krásně zažloutnou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam