• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: na druhou stranu porad lepsi festyny nez edifice nebo jak se to jmenuje. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VAJCE: odpoved ti rekli tri ruzny lidi.. .ty festiny jsou
    a, hnusny
    b, blbost
    c, predrazeny na tu kvalitu

    nejakej dalsi dotaz?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VAJCE: zcela v poradku prosim dovol mi abych te odkazal na pasaz jak te posilam do prdele.
    pokud chces rozbor festin tak si o nej rekni.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    LEXXA: hej co nechapes na otazce ktery kdyz pasnu odkaz s trema hodinkama, ze nedavas pozor nebo si hlupak a presto reagujes je tvuj problem ne muj
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LELI: to je jedno. zadupal nas oba tak ze si tyden nesednem. :)
    VAJCE: mas pocit zes nedostal odpoved na svoji otazku? zda se mi ze v dane situaci plati ze na blbou odpoved blba otazka.
    pokud chces festiny smele do toho! kazde OC i uprostred niceho ma kram s premium znackama takze tam festiny najdes. pokud chces uvalit 12-13 papiru za hodinky jsou asi festiny to posledni co bych zvazoval prave kvuli tomu ze je to premium paznacka swatchek (mam dokonce pocit ze pouzivaji stejne/podobne strojky). tve vzdechy na adresu breitlingu jsou sice opodstatnene (ono z meho pohledu asi v te cenove relaci cokoliv lepsi nez hublot) ale opet nic pro me.
    a jak tu uz par lidi zminilo rekni co chces a je tu dost lidi ktere te radi nasmeruji. pokud chces do me nebo do leliho kopat jak je kdo uspesny nebo opusteny s radosti a potesenim te poslu do prdele protoze ac se v praci nudim toto auditko si to nezaslouzi.
    JOPS: moc hezke jen nejak nechapu jak dostali 300m vodotesnost, safir a tenhle kalibr pod 10k. ale rozhodne pokud na to mas ruku uplne mnam :)
    KALIBAN: hele a muzu ti dat minus protoze mi ta fotka prijde rozmazana? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PHAILO: vsak ja sem hazim hodinky ruznejch druhu protoze kazdej ma jinej vkus..to je jak se zenskejma...nekdo malou thaiku...nekdo vysokou blondynu s petkama kozama.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: tohle je proste moje, nechapu, ten minus co tam byl :) tak jsem ti to srovnal :)) premejslim, ze si koupim Steinhart Ocean 1 Black... Rolexky ted jeste nechci, na ty se cejtim moc mladej a bylo by mi i lito penez za to

    Potápěčské Steinhart OCEAN 1 BLACK | hodinky, Mühle-Glashütte, Sinn, Glycine, MeisterSinger, Damasko, Steinhart, Archimede, Traser - Chronoshop
    http://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-ocean-1-black
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Na Panerai mi vždycky výrazně vadila ta "pojistka", nelíbí se mi to.

    KOUDY: No a tohle je naprostá příšernost :-D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ach boze, za rolexy by se melo platit aby se nemusely nosit :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LELI: Pěkné. I když mě z 2013 modelů nejvíc zaujaly Daytony s modrým ciferníkem. Akorát bych to viděl na přesun z tahu na kůži.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: haha ty sou priserny, ale fejky tech zelenejch bych si poridil :))


    DRAK00LA: dumam co je na tehle krom znacky zajimavyho... vypadaj jak timexy
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    breitling i omega sou dobry znacky...samozrejme maj urcity kontroverzni modely stejne jako rolex..ale je to takovy trio kvalitnich znacek za prijatelnou cenu
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A tvrdit, ze Breitling neni klasika je taky pomerne opovazlivy. Sice tu znacku nemam rad, ale zrovna Navitimer je jeden z nejvic legendary designu... Bohuzel to nosi vetsinou vekslaci. Ale takovy Transocean si dokazu predstavit, ze bych i nosil...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    peklo
    LELI
    LELI --- ---
    PHAILO: tohle je pak peknej next-level

    Rolex Expands its Palette: 5 New Rolex Day-Date Watches in 5 New Colors (Video)
    http://www.watchtime.com/...atch-industry-news/watches/rolex-expands-palette-rolex-day-dates-colors/
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    LELI: Souhlas, moc pěkný kousek. Datejusty jsou nádherné, ačkoliv z mého už velmi konzervativní (což není špatně). Na mě (momentálně) až moc.
    LELI
    LELI --- ---
    PHAILO: jj, nejlepsi elegantni nenapadna klasika, s praktickou lupickou

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam