• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MADCAT: nebuď posera, přinejhorším budeš mít něco jako tyhle limitkový fortis... ;)
    olízneš a vidíš kolik je



    MADCAT
    MADCAT --- ---
    potřebuju vyleštit škrábanec na minerálním skle, je docela viditelnej a sere mě :) je to běžnej servis v hodinářstvích, nebo se do toho lze nějak pustit sám? našel jsem něco o nějakých mikronových brusných pastách, ale nevím nevím... su levej a nerad bych z toho měl pískovaný sklo :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    SARRI
    SARRI --- ---
    KOUDY: a stale na ne ceka ;(
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    WOJTYLA: zatím čekáme, až nám přijdou. ale jsem si jistej, že jakmile dorazej, tak tu o tom uslyšíš :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    WOJTYLA: odkud myslis, ze hodinky za 95$ budou? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    par lidi je tu ma objednany...zkus filtr..imho vypadaj super a sou za dobrou cenu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Klici prosimvas vite neco vo tech MVMT hodinkach? Dost se mi libej a uvazuju vo nich, ale nevim esli to nejni jen predrazena cina z DX. predem diky za vecny komentare.

    Black/Tan Leather - STORE
    http://www.mvmtwatches.com/store/black-tan-leather.html
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TVRDAS: tak vypadaj mnohem líp nez na obrazku ..
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TVRDAS: sineváhal .)
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MIKLO: dik za tip ;)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BEEBLEBROX: výborný
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    láska

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MIKLO: no jsou to takovy speedmastery zkrizeny s monakama a to cely v on budget edici., ;)) ale co., za 23K imho super parada.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: +1 na to se na ne podivat osobne, jinak mi je tahle znacka fakt sympaticka
    TOMMY_: ty jsou tak divny, az jsou pekny
    SHARK
    SHARK --- ---
    MADCAT: Ja mam od nich jiz 5 let tyhle. Slapou super, s moji praci dostavaji zabrat, nemaji safir a podle toho jsou takove jake jsou

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TOMMY_: Taky jsem z nich byl nějakou chvíli naměkko, něco do sebe mají. Každopádně teď je někdo prodává na chronomagu za 17 tis. Příležitost .)
    OT_
    OT_ --- ---
    OT_: Ve skutečnosti tedy vypadají mnohem lépe, ale nenašel jsem nikde lepší foto.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: naživo.... no, jediný, co se trochu podobá naživu, je tahle vlastní mobilovka... zaostřeno bohužel spíš na ty přední bílý...

    ARMADILLO: mně právě přijdou docela střízlivý čoveče... oproti některým šílenstvím, co se tu objevujou :)

    LELI: právěže to nejsou wenger, ale jedněm wengerům commando se celkem podobají... ty na odkazu jsou taky hodně pěkný, ale už ne za tak pěknou cenu (relativně)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam