• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    HERR_FLICK: cerny sou skvely! klasika
    DOT
    DOT --- ---
    HERR_FLICK: sraly be me ty rozdilne dotahly sroubky :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HERR_FLICK: na posledni fotce je telo z keramiky nebo pvd? jinak moc hezke
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MIKLO: ne tyhle ne :) a ty stowy si pan rozmyslel
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TVRDAS: Fotky blby, hodinky krasny. Gratuluju. Btw. ty to tam ted dobre luxujes :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---





    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    TVRDAS: me tyhle tluste tvary evokuji zakladni skolu :]

    to bych si na ruku nikdy dat nemohl
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    slint :-P Glycine combat



    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KOUDY: ty jsou nadherny, i kdyz moc tenky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    World's thinnest mechanical watch will cost over $20,000 | The Verge
    http://www.theverge.com/...99208/piaget-altiplano-900p-worlds-thinnest-mechanical-watch-costs-20-30k
    JOPS
    JOPS --- ---
    MADCAT: mit to chlap na sobe, tak si myslim svoje :))) tohle ne, fakt ne :) Na zenske si to dokazu predstavit...
    SARRI
    SARRI --- ---
    AUDIAC: ja cekam .. odeslany byly udajne 21/11 ..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    AUDIAC: me sly mesic nez se ozvala celnice, takze bud naprosto v pohode


    MADCAT: majitelce bych rekl ze se mi libi ze sla do velkejch dospelejch hodinek, o majiteli bych si rekl, ze je mozna trosku teplej, ale to neni uplne na skodu, me se tenhle styl docela libi...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: hele kazdemu co jeho jest. muj sef nosi pateky a boty od DC. nevyberes si proste :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    koukám, že spoustě lidí už MVMT dorazily, nebo aspoň buzerlejstro z celnice. je tu někdo, kdo na ně ještě čeká, nebo jsem jedinej? už mě docela sere, že jsou tři týdny na cestě, tak jestli je to normální, nebo si nějakej vocas ve skladu udělal vánoce :/
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    MADCAT: Nahod jeho foto at si udelame predstavu :))
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    klidně si neberte servítky, nosí je tady kolega z práce, a jen jsem si tak nějak chtěl utrvrdit můj dojem na něj, co už mám vytvořenej z hadrů co nosí na sobě... ty hodinky k tomu docela zapadají :) já bych to na ruku nedal, a to na ní nosím dle některých názorů obdobně intenzivní hrůzu :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: pokud jsi spravny ritmuss wannabe musis mit fake hubloty. to vi kazdej preci :)
    MADCAT: brrrr! imitace ruzoveho zlata za 18 papiru? styl: luxusni.... ty vole.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MADCAT: řikaj že se nositel právě provdal za Eltona Johna, nebo že poslouchá Řiťmuse...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam