• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOM
    TOM --- ---
    MIKLO: no.. jsou asi trochu mimo můj rozpočet .) ale díky
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    tak za me IWC a asi tyhle
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    TOM: :D jsem rád, že se ti líbí ;)
    Poslední dobou uvažuju, že bych je možná během příšítho roku prodal (v rámci přechodu na /snad/ definitivní Tudor Black Bay). Tady kdyžtak jedna aktuální (špatná) fotka na Rios California Sport :)

    TOM
    TOM --- ---
    KOUDY: já bych chtěl tyhle

    ale nevím, jak by to měl ježíšek udělat, asi by je musel MIKLOvi ukrást :/

    jinak... jo, lítám celkem často :)

    hele čirou náhodou nevíte o nějakym dostupnějším modelu s mech. výškoměrem mimo favre leuba?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    myslíte, že to ještě ježíšek stihne všechno sehnat takhle narychlo?

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: kdyz uz turba.... :)



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    pro mne to sou furt

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ježišku nic exotickýho bych po tobě nechcel, hujerů je všude zdostatek :)



    barvu ciferníku už nechám na tobě...

    anebo, kdyby tě cestou okradli a moc ti už nezbylo, tak třeba tyhle štajnharty...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    od ježíška tyhle
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    Ježíšek je ze světa pohádek a tudíž cokoliv je možné, tak ja bych rad:

    http://watches.infoniac.com/uimg/max-grande-reverso-1931-rouge-watch-jaeger-lecoultre.jpg

    Jinak by mi "stačilo" reverso duo big dáte ve zlatě. Nadělim si ale asi jen ocelový gmt ii :(
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Jsem zaboha rád za trasery , ale jestli džísís existuje tak pls PITA oceanus 5000M
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Jinak od dzizse bych ocenil IWC porto chrono blue marina )
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSEQUI: ja reagoval na cast a zbytek (to cim sem argumentoval od zacatku) porad drzim hako svuj nazor. Asi nema cenu pokracovat. Jsem zcela v pohode s tim, ze mam rozdilny nazor nez ostatni tady. V tomhle mi to opravdu nevadi. Treba vam k tomu uz reknou neco i dalsi co se venuji potapeni (wojtyla a podobne).
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    ja bych teda taky prosil jedny hujery

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já jsem taky skromnej :)

    SHARK
    SHARK --- ---
    KOUDY: jestli mi chces najezit, tak poprosim jedny od Steva McQueena

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    tak pokud budem predpokladat ze vanoce a tak nejak tohle obdobi je o nemoznem co se stane skutecnosti tak jednoznacne sinn 303.024.RX8.SET

    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    já mám skromnější, ale reálnější povánoční cíl na běžný nošení
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    tak ja bych si vzal tyhle


    ale kdyby je chtel nekdo pouzivat fakt na regate tak je to hrozna picovina, nekde se tam vomlatej, k navigaci je to nahovno, a kdyby na ty hodinky spolehal nekde uprostred more na zachranym ostruvku tak se maximalne zabije!

    uz se tesim az se priste _zase_ dozvim ze scuba hodinky se nedaj pouzit misto potapecskyho pocitace, takova dulezita informace by se tu mela objevovat casteji! jen tak pro jistotu, kdyby to nekomu nedoslo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Citim tu malo lasky v tomhle klubisku a vzhledem k tomu ze mame vanocni cas...tak bych udelal takovou hezkou prehlidku hodinek aka "pastni fotku hodinek ktery bysis pral k vanocum od dzizse"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam