• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAK00LA: Hlavně neprodávej ty Vulcainy ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: Jo, existujou. Zatim jedny. Tenhle rok snad budou. Uz cejtim, ze jsem k nim dospel.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: tak za jednotky tisic rocne je to nadhera a pohoda :)
    mas nejaky ktery vis ze chces a nechal by sis je? ale realny.. nic za miliony..?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: + se teda snažim kupovat hodinky, který si drží cenu...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: +- bez ztrát maximálně třeba litr/dva nahoru dolu na jedněch hodinkách. Když se nad tím tak zamyslím, tak všechny případný drobný ztráty pokryly ty IWC, který jsem kupoval v poměrně špatnym stavu zas super peníze, nechal je u Dušáka komplet "zrekonstruovat" a poslal/vyměnil dál. I kdyby to bylo nějaký ty tisíce za celej rok ve ztrátě, tak je to můj největší koníček a radost, takže do toho jsem schopnej samozřejmě i nějaký peníze nasypat.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAK00LA: Jo ty to mas proste jako hobby :)
    vsechny ty hodinky jsou zajimavy a takovy neotrely a vsechny je spojuje, ze nejsou nic z ceho by clovek sednul na prdel a uz to nesundal. Libi se mi ze se drzis celkem podobnyho stylu.

    zvladas to prodavat beze ztrat ?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    INSEQUI: ok. já mam zas jeden z ebay za pár dolarů a popsal bych ho úplně stejně - cajk, kvalita ucházející. takže beru zase ebay za $5, pač to vypadá, že to bude naprosto to samý :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    A tady mensi ohlidnuti za mym hodinkovym rokem 2013, byl to pldnej rok :)
    Chronomagorovo ohlédnutí za rokem 2013 - Pochlubte se novými přírůstky - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/68002-chronomagorovo-ohl%C3%A9dnut%C3%AD-za-rokem-2013/
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    jinak teda jak jsem driv TAG nemusel, tak me zacinaji chytat. Aktualne na ruce toto (dlouho jsem nemel nic s bilym cifrem, ted dokonce dvoje), strasne mile me prekvapily. Zpracovani, presnost, vsechno perfektni...


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Hodinek neni nikdy dost..:)..podle me casem skoncim tak na 8 - 9 hodinkach

    dvoje tagy - gran carrery
    dvoje iwc - portuguesky a piloty
    paneraie - ceramicy
    rolexy - milgausy
    jaegery - moje milovany s tourbilonem
    hubloty nebo jiny opulentni zrudy typu - [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ] ci [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ] apod :)

    LELI
    LELI --- ---
    DRAK00LA: prave, mluvej ze me prakticky zkusenosti. :-) ale objevil sem jeden dalsi vuz na kterej mam celkem chut... :-) po pravde dva dalsi, ale jeden me laka vic.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    AUDIAC: Já ho kupoval tady u nás ve strapshopu a je v cajku, kvalita ucházející. Až bude chvilka chci si koupit ještě jeden z natostraps.com ale zatím na to nějak nebyl čas.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    LELI: rika clovek, kterej ma 10+ aut :)
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: ta modra je tam krasna, akorat misto zlutyho zlata to chce bily a je to dokonaly kombo.

    DRAK00LA: nevim kolik ma koudy hodinek, ale unosit k tomu troje dalsi, ... Divat se na ne v krabici/skrini/winderu asi nebude ono, jak s autama no, je ti lito ze muzes jet jen jednim a na dalsi se nedostava.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    LELI: Picovina. Misto keramickejch PAM a krasnejch IWC jeden takovejhle nerad.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: ty sou hrozny....takovy vekslacky :))..zlaty rolexy sou nejvetsi kyc imho
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DRAK00LA: Ani ta Tesla nebyla prodaná za bitcoiny - stejně tam někde proběhla nějaká směna za prachy, někde jsem o tom četl nějakej článek.

    Jinak kdybych měl bitcoiny, tak bych taky asi preferoval, aby mi lidi dali věci přímo za ně. Ale kdybych měl věci, tak bych asi preferoval, aby mi za ně lidi dali peníze. Jestli mi teda jako rozumíte ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam