• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Mám dvoje pětky: Military (SNK809) a Mini Suma (SNZD29). A od dceřinného Orientu Ray. Ale přemýšlím, že to zredukuju a vrátím se k pilotkám - nosil jsem loni od Steinů Navi B-Uhr Muster A Handwinding 44 mm a teď si rvu zbytky vlasů za to, že jsem je prodal.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: jedny mam a na leto chci kupovat druhe.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Koukám, že mě sem Wojtyla odkázal ve správnou chvíli. Je tady nějaký seikař? :-)
    Stepní_vlk: 24 mm široký řemen mají afaik jenom Paneraie, nevím, jestli i Grahamy a pak možná nějaké úlety jako Storm, Police, Diesel a podobní - ale ti nedělají mechaniky.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Anebo o něco levnější Steinharty (i když Archimede vedou):



    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LEXXA: Díky za tip na ty piloty. Tyhle mě celkem baví a šířka tahu je u verze XLA 22 mm:





    Nemluvě o výborném podsvícení a safírovém sklíčku s oboustranným antireflexem. Ani ta cena není tak brutální, jak bych čekal. Asi jsem se tak trochu zamiloval..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AUDIAC: ne RR
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KOUDY: dostal jsi k ježíšku labutě a autodrom?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: nevim, mozna je to tim marina/desert tematikou, ale ja bych si na ruku radsi dal tohle nez nejaky pozlaceny rolexy s diamantama .)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: Tyvole ty Chopardy, co to je?:D Tohle uz je ultimatni hnus. Jinak cenu jsi celkem trefil, nejlevnejsi UN Freak jsou na chrono 24 okolo 60K$:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Me prijde uplne vyborny, ze si nekdo dovoli udelat takovejhle poutovej ulet... predpokladam ze stojej minimalne pres milion...
    stejne jako chopardy a jejich happy beach kde jsou zabky z diamantu nebo co to kurva je :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty nevracej jenom ceskej pas, ty vrat zivot! :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja chci jen ty hodinky :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    a ten RR :-D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: ale musis k tomu mit ten naramek :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja chci asi tyhle :D

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    STEPNI_VLK: much better, thank you Azeez :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KALIBAN: Kdyby tam aspoň nebyla ta čísla a nápis TACHYMETER na tom okraji, tak by to ještě jakžtakž šlo. Jo, já věděl, že to bude boj.

    Tyhle vypadají lépe, ale taky jsou už skoro za dvacku (a oboje mají hranu "jen" 377 mm):
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    v Bangkoku jo :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Monaka jsou taky hranatý, ale nejsou za desítku zas...:-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: nestojej ani kolem deseti tisic.. vlastne jen to jsou hranaty hodinky
    co se mi libej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam