• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: a ja zas cumim jak puk, ze mam s finsonem jedinej 17cm, tady je to snad samej herkules, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja mam hubenou rucicku a tady si pripadam jak hulk v ty ankete
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    obtoceni plastovyho kancelarskyho metru taky funguje, ale ukazuje mi Finsonovo cislo, coz me teda polekalo ;))
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: Krejčovským metrem :-|
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele tak pro zajimavost.. jak to merite?
    ja kusem hadru kterej jsem pak prilozil k ipadu a na netu nasel jak je ipad velikej a rozdil odhadl na neco mezi jednim a dvema cm :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    udelal sem si radost dneska :)

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    WOJTYLA: hlavne mi hlas kde se nachazis at si ty svoje stejny neberu:D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    STEPNI_VLK: Já si to myslel taky, a mám cca 18-18,5. Zvláštní.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jinak k tématu klubu: Myslím si, že IWC Mark XVII by mi sedly... nebo vintážní Submarinery - a man can only dream :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Nevím jak jsi na tom ty, těch 44mm už u mě budilo trochu pozornosti - pak je na každém, co je za osobnost a jak se s tím srovná... a zvyk a móda, potažmo prostředí, ve kterém se pohybuješ, samozřejmě dělají svoje...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FINSON: To rád věřím. Něco mi totiž říká, že obvod (nebo průměr) ruky s velikostí hodinek zase až tak moc souviset nebude, resp. že jednoduše neplatí přímá úměra 'čím větší průměr, tím větší musí být i hodinky' a naopak. Mně třebas pocitově přijde, že hodinky s menším průměrem vypadají na mé ruce nepatřičně. Ale dost možná je to také velkou měrou o zvyku.. a je fakt, že těm malým jsem dal naposled šanci ještě coby malý kluk..
    FINSON
    FINSON --- ---
    FINSON ...ale vypadaly velké, to každopádně.
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Obávám se, že moje přítelkyně má mohutnější zápěstí než já :-) Ale to je holt život, já jsem takový ten šlachovitý typ... Ono jde taky o to, jak máš to zápěstí placaté - měl jsem na tomhle obvodu i 44mm pilotky a blbě to nevypadalo...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Ty jo, a já si až doteď myslel, že mám s obvodem 18,5 cm na chlapa až téměř žensky útlou ruku..
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mám obvod zápěstí 16,5 cm (v létě, v zimě je to asi o 2 - 3 mm míň) a ty 36 mm Seika SNK809 jsou mi na ruce jako takové "ani velké, ani malé"...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    WOJTYLA: To je jeden z důvodů, proč je chci - mám hodně hubený ruce a tenký zápěstí, cokoliv velkýho by na mě vypadalo jako že jsem si to půjčil od staršího bratra :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    STEPNI_VLK: zkus traser.com maj tam taky pilotky
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    STEPNI_VLK: co Orient? Už je to málo minimal?
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    FINSON: mám SNZH53K1, aktuálně na Dubstrap Selvedge NATO
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    tak jsem premyslel, ze si asi objednam ty s bilym cifernikem nebo kdyby jste je nedko vymenil ;)
    Cena pri prodeji 1900,-, kdyz tak posta. Mam tyto:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam