• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOPS
    JOPS --- ---
    taky se divim, ze se tady Koudy nepochlubi :)

    ale jsou nadherne, myslim, ze dobra koupe
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    SHARK: Tak jim napis email myslim ze pro ne neni problem ti je takhle nakonfigurovat vsechno je jen otazka domluvy.
    DOT
    DOT --- ---
    v auditku o hodinkach snad flejm nebude, ale jak myslis.

    kazdopadne gratuluju, skvela volba!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT: a pak zas bude flame:)..spis nekdy osobne.
    DOT
    DOT --- ---
    tak se pochlub koudy, hod sem nejaky live fotky novych prirustku!
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    MATY609: takhle na fotce vypadaji, ze jsou v docela dobrem stavu. Pokud je na pouzdre jiz "osoupano" chromovani, tak to zrenovovat nedokazou. Jinak na tyto hodinky budou mit vse. Prilis vzacny kousek to ale neni. Strojek bude asi kalibr 66. Vzacnejsi jsou automaticke 96. Takze renovace spise pro vlastni radost a noseni, nez jako spekulace pro vyhodnejsi prodej. Jen renovace strojku (kompletni rozebrani a vycisteni) je za 1500...
    FINSON
    FINSON --- ---
    MATY609: Správná otázka je: "Nakolik si cením památky po dědovi?" Myšleno kolik do ní chci vrazit, ne kolik za ní chci vyrazit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATY609: to prece zalezi na tobe, jak moc se ti libi a stoji ti to za to. nebo je chces zrenovovat a prodat?
    MATY609
    MATY609 --- ---
    Ja jsem se dostal k temhle Primkam po dedovi a rikal sem si ze bych je nechal nejak zrenovovat.Stoji to vubec za to?

    GREGI
    GREGI --- ---
    TVRDAS: dokonaly... za kolik?
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    tady je videt logo firmy IaC Cargo a je i na viku, to jsem tam nechtel a kdyz uz to jde pryc, chtel jsem je odlisit a lev se mi moc libi. Videl jsem ho na jinych, vyfrezovaneho na rotoru, ty meli pruhledne dno.
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MATY609: nene to jsou uplne nove - jen tam jsou loga firmy, ktera je davala k vyroci zamestnancum, ale jsou schopni ti udelat i renovaci starsich a
    BOBASH: cena se pohybuje dle toho, co si vymyslis, treba cifernik na tento model 1000,-, prebrouseni vika 400,- atd. dalsi ceny http://www.prim.cz/sluzby.php?id=33 a typy renovaci http://www.prim.cz/sluzby.php?id=14

    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TVRDAS: Co taková sranda stojí?
    MATY609
    MATY609 --- ---
    TVRDAS: Pockej tohle jsou schopni udelat ze starych Primek? Nebo jsou to nejaky funglovky?:)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FUTAS: bez problemu naprosto
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    TVRDAS: jako tady, kdyz jsem to fotil
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    FUTAS: velmi dobre, maji to poreseny, tak ze rucicky i hodinovky odrazi svetlo
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SHARK: Pardon, špatně jsem si to přečet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam