• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LELI
    LELI --- ---
    SKATEMURAI: Festiny
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ARMADILLO: T-Touch mám taky, Experty a nemůžu si je vynachválit, výborný hodinky. Baterky používám Maglite, na výrobu zátiší teď není čas :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ARMADILLO: fenix fajne , mám led lenser a moc spokojenost .)
    asi OT ale kdyz jsme u tech svititek - poridim si ted toto , sice nevim k cemu mi to bude , ale chci to :D
    https://www.youtube.com/watch?v=96E0RfyL2Gc

    v description je stranka na prodej laser do cech .)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BEEBLEBROX: Tissot me hodne prijemne prekvapil. Mel jsem skoro 10 let prvni T-Touche a .. kdyz ten pribeh hodne zkratim.. pred pul rokem mi nabidli upgrade na T-Touch II za 5 litru. Jako zakaznik Tissotu jsem rozhodne spokojen. Bude-li nekdy T-Touch III, jdu do nich.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    87HIGHFLYER: to je jasnej důkaz přítomnosti kurvítka.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KYRBI: Tohle je mi mnohem sympatictejsi nez nejake super mechanicke.. jo, jsem barbar :) ale vec ma slouzit tobe a ne naopak. Jinak tohle zatisi s Fenixem je pomalu do klubu EDC :) Tak pockej, nahodim svoje zatisi.. :)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    ARMADILLO: Bylo mi blbé sledovat klub o hodinkách a žádné nemít, na tyhle jsem se díval dva týdny, než jsem se rozhodl, že si je teda koupím, navíc mají 10 barů vodotěsnost, takže si je můžu brát do vody. :)

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: nadelas kvuli par chlupum. ja rano zjistil ze v reminku mam detske bliticko. vecer davam hodinky do koly. :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    CODE: Ty chlupy by sis doma mohl alespon z drzaku na hodinky vyluxovat!
    CODE
    CODE --- ---
    .. jen to narcisoidni ISM foceni telefonem se nemohu odnaucit :-D
    CODE
    CODE --- ---
    Jedno vanocni poteseni - mily darek od vazeneho zakaznika.

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KYRBI: nn mám je někde u rodičů v bordelu...já už je pak nenosil, urval se pásek...ale právě jsem si na ně vzpomněl na ty na rozeniny, vytáh sem je, dal nějaký stopky a tak a druhej den už byli mrtvý
    JOPS
    JOPS --- ---
    ja mel hodinky s databankou. Vynikajici vec na dejepis :) Do telefoniho cisla jsem napraskal letopocet, do jmena jsem nacpal co se stalo/kdo se narodil a nazdar :) na jeden test to stacilo v pohode (tusim, ze to bylo na cca 30 cisel)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KYRBI: Rozhodne maji neco do sebe :) Co te k tomu vedlo?
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    87HIGHFLYER: A nechal sis je opravit nebo? :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KYRBI: na casio je super těch 10 years battery - dostal jsem kdysi první digitálky - k desátejm narozeninám. V devadesátkách s tim šlo udělat ve třídě hodně parády. No a zastavili se přesně na den deset let potom:D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    :D
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Tak jsem si koupil hodinky, za 849,- :)


    Casio W 800-1
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TOMMY_: Za necelých čtyřicet táců můžou být tvoje:

    Vintage Breitling Chronograph Sprint! Rally watch from the 70s, Gorgeous! | eBay
    http://www.ebay.co.uk/...reitling-Chronograph-Sprint-Rally-watch-from-the-70s-Gorgeous-/310856951122
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam