• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LEXXA & MORVAGOR: Nebo sokolníci, kteří by na hodinky neviděli skrz sokolnickou rukavici, kterou nosí zpravidla na levé ruce. Nemluvě o tom, že dívat se na hodinky skryté pod rukavicí za pomoci ohnutí okraje rukavice pomocí pravé ruky, když máte na ruce dravce, je minimálně poněkud krkolomné. Jinými slovy, důvodů pro nošení hodinek na pravé ruce je mnoho..
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    LEXXA: Nebo ti, co si kdysi davno zlomili levou ruku, prendali je na pravou a uz jim to zustalo, jako ja ;-))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: pry to tak delaji lidi co lezou a jsou pravaci.
    JANDOS: penize jsou jedna vec...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    JANDOS: Because money can't buy class :)
    JANDOS: Nosi hodinky na prave ruce, zajimave
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JANDOS: case closed :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: zrovna u kocky si to nemyslim :))
    MIKLO: tyvole pockej..me se hubloty ale taky libej :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    MADCAT: Mně je jedno, co říká konvence, mně se potápěčský gumový řemen k obleku nelíbí. Ale to může být i tím, že nemám vkus.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    FINSON: no a? já vím, že jsou puristi, jejichž zaklínadlem v této souvislosti je slovo "oblekovky", ale dogmata mně osobně nesmí přes práh. a nemyslím si, že by Figo byl nějakej buran, kterej by za každou cenu chtěl porušovat konvence, byť sebevíc nesmyslný...
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    WOJTYLA: Podle mě to budou origoše. Čurácký hodinky k čurákovi.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: to že má nekdo prachy neznamená že to neni idiot co si koupí fejky...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: kocka zrovna ne covece..vydelavaj na tom vystavisti celkem dost :)
    MIKLO: jop..nejaky podobny....tak za mega muj odhad - http://www.luxurybazaar.com/...d_54039_King_Power_Oceanographic_1000_King_Gold_48mm_732OX1180RX.html

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: jenom esli si je nekoupil v thajsku
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Zajimavy, ze lidi co nosi hubloty maji jako modni doplnek jeste moncly
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MIKLO: dle vseho ano ale ta korunka mi nejak nesedi :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    MADCAT: To teda - chronografy na gumě k obleku :-)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Co to má? Hubloty?
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: Mně jde o ten příběh...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    kocka mladsi si ze vstupenek na matejskou taky nezije spatne:)

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    luis má vkus.

    Fotogalerie: Legendární fotbalista Luis Figo při losování určil, že Chelsea s Petrem Čechem
    http://fotbal.idnes.cz/...o.aspx?r=fot_pohary&foto1=PAR520398_9de1b0dfe79641d8b018d7c0f4f9f42a_0.jpg
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    VACA: Knespl & Majzlík. Renovoval som tam dedove Omegy z 30 let.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    AXUOH: dekuji. dnes dle vseho je moje google mojo moc silne. nasel jsem 4R36 a dokonce i SRP191J1 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam