• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: On pan Majzlík, takový starý pohádkový dědeček (stříbrný plnovous), je opravdu taková hodinářská těžká váha, co se jenom tak z něčeho nepodělá, aspoň v Čechách - to tak nějak volně parafrázuju, co jsem slyšel od jiných - jinak v Olomouci je taky nějaký frajer, kterého neznám, ale renovace dělá taky luxusní.

    Konkrétně na těchhle Doxách se leštily ručky, měnilo se sklíčko, ve strojku pákový můstek, měli to celé rozebrané, čistili a mazali to. Poudro obouchané nebylo, takže na něm nedělali nic. Byly u nich cca měsíc a vzali si za to 2500 Kč.

    Takový Frýdl je možná levnější, ale nevezme ti do opravy všechno, prostě má své hranice, za které nejde (a navíc je teď tak zavalený, že do odvolání zastavil příjem nových zakázek) - u Knespla & Majzlíka jsem nikde neslyšel, že by nějakou opravu odmítli, i k naprostému vraku dotyčnému řekli "nevíme, jestli to půjde, ale zkusíme to". Dotyčný nicméně musí být ochoten zaplatit i za ten pokus, který nemusí dopadnout.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    FINSON: na kolik vychazi takova renova u majzlika ? mam podobnej kus k renovaci .. a vsude na ne slysim jenom chvalu..
    FINSON
    FINSON --- ---
    SHARK: Ty brďo, co bych za to dal, kdyby mi dědovy hodinky padly do ruky a já je mohl dát zrenovovat...
    Jo jinak takhle mi dali dokupy cca 50 let staré Doxy u Knespla & Majzlíka (tyhle teda při koupi nějak moc dobité nebyly, ale co vím, umějí pánové nablýskat i hodně rozbité kusy):
    SHARK
    SHARK --- ---
    FINSON: no neni no, muzu nafotit az budu u nasich, ale telo hodinek je dost pouzite, deda je nosil defakto stale.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SHARK: Jo aha, až teď mi to došlo - tohle není fotka těch tvých :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: To je fakt, maximálně ještě relume.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KOUDY: tohle kričí Buran
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: leda tak mozna relume
    FINSON
    FINSON --- ---
    SHARK, DOT: Imho na nich není co renovovat / repasovat, pokud teda renovací nemyslíte servis: Vyčistit, promazat, seřídit a čau - nemají chybu.
    DOT
    DOT --- ---
    ty by staly za renovaci
    SHARK
    SHARK --- ---
    DOT: u moji mati doma mam schovany tyhle po dedovi, jen trosku vic onosene. Premyslim ze bych je nechal nekde zrepasovat



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---

    Richard Mille launches its Sébastien Loeb tribute G-sensor watch - FT.com
    http://www.ft.com/...html?engage/ext_display/ads_wandj/taboola/%3Cblank%3E/advertising#axzz2xj3SHUqI
    NYX
    NYX --- ---
    :)

    First Atomic Clock Wristwatch
    http://leapsecond.com/pages/atomic-bill/
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    nemel byste nekdo zajem o jedny krasne orliky II-C http://prim.cz/hodinky-detail.php?id=10842&men=6&xx=11 ?
    perfektni stav, jen nato strap je k vymeneni. kdyztak posta.
    DOT
    DOT --- ---
    Legendární hodinky československého letectva se dočkaly reedice – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...333240-legendarni-hodinky-ceskoslovenskeho-letectva-se-dockaly-reedice.html

    hezke
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOUDY: kolik to má průměr? Mně už to připadá jako moc orloj.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: prehanis. beliebers utraci za cee-dee a na kramy nemaji cas
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BEEBLEBROX: presne. ja to cetl a myslel sem na fanousky justina biebra (v lepsim pripade, ale to uz asi trochu prehanim)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jo a datumovka je prej jen atrapa :)) za 999 supr kauf
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BEEBLEBROX: kdybys videl co o nich lidi v jejich vlakne pisou, neveril bys! ja se neudrzel a musel sem jim napsat ze sou strasne hnusny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam