• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    GREGI: Ten mě napad jako první, když jsem tu fotku viděl :D Ideální cílovka pro Richard Mille, Hublot a jiné kokotiny jim podobné.
    GREGI
    GREGI --- ---
    FINSON: jj
    FINSON
    FINSON --- ---
    GREGI: Bilzerian nebo tak nějak?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GREGI: nenech se zmylit! hodinkama to neni :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    je to ten hrac pokru nevim jak se jmenuje obcas mi vyjede na facebooku;) ten co nehne prstem a ma kolem sebe neustale 20 kurev;)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    LEXXA: Hodinky pro píčuse. Kdyby stály litr, okáčko.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jsou to Richard Mille, ti v podstatě nedělají jinak než unikátní kusy nebo jen malé, velmi limitované série.
    Pokud je nenafasoval nějaký prominentní sportovec, tak ten Lexxův odhad +/- sedí - pokud vím, tak hodnota jak Phelpsových, tak Boltových RM je udávána někde kolem 360k EUR.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MIKLO: hodinky jsou tusim limitka nejakeho designerskeho vyrobce. tusim ze existuji jeste se safirovym telem v jeste limitovanejsi edici ale tak ci tak cca milion ojro za ne by dal jen fotbalista nebo rusky ropni magnat. :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    GREGI: Hlavně hodinky, ale víceméně i jako celek mi to přijde úplně ujetý.
    GREGI
    GREGI --- ---
    MIKLO: ty hodinky?:D
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    GREGI: Tohle mi hlava nebere.
    BEYONDMATTER
    BEYONDMATTER --- ---
    a na oholeny ruce... fuj
    GREGI
    GREGI --- ---
    fakt sem si asi az po minute vsiml tech koz;D proste hnusny hodinky umej ovest pozornost

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Watch | 3DPRINTdrafts.com
    http://www.3dprintdrafts.com/en/watch
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Hands-On With The Baume & Mercier Clifton 1892 Flying Tourbillon (Live Pics & Pricing) — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/blog/hands-on-with-the-baume-mercier-clifton-1892-flying-tourbillon
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: ne, to je jenom spatne nakalibrovana white balance :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: tohle hodne pripomina jak se chova nizkokarbonova ocel kdyz je tvrzena motorovym olejem. akorat tohle rozhodne nebude ten pripad :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zeleny nejsou, jsou matny cerny



    mimochodem tenhle neprosivanej pasek mi prijde ze se k tomu hodi mnohem vic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam