• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ty motoroly nejsou vubec zle

    Google vidí budoucnost na zápěstí. Hodinky od Motoroly jsou krásné - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...samsung_ada#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Zlaté hodinky budou vždy vypadat strašně vekslácky, wtz. Ale pokud je to ještě "kopie", tak je to double.
    DOT
    DOT --- ---
    nekdo to nosit umi, aniz by vypadal jak taxikar. Treba zlao plus cernej kozenej remen? To uz takova katastrofa neni. Ale to co ma Leos to je humusalni :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA:
    PHAILO:
    MADCAT:
    AXUOH: Nevim no..me to furt prijde takovy hrozne vekslacky proste...jak zlaty rolady..pro kocku starsiho z vystaviste ok...ale jinak thanks but no thanks...
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    DONDYS: Me se libi ty prvni.
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    Já bych nesnes tu vytaženou korunku :-)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: nevím z jakýho to je filmu, ale jestli ta postava má představovat nějakýho mafiána nebo finančníka z wall street (nebo ideálně obojí dohromady), tak mně ta zlatá ani nevadí. co by mně ale vadilo je ten volnej tah, to bych osobně nesnesl...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Trapná kopie submarinerů.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: ty vole ja to zluty zlato nejak nedavam. asi jsem v 80kach snupal malo koksu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    DONDYS: Za me taky ty druhy :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DONDYS: za me PRS-9ky ale jen kvuli tomu ze se mi u longines nelibi minutovka...
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: proč ma ten šašek dvoje? To jako že GMT???
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    Introducing The Longines Heritage 1935, A Tribute To The Classic Czech Air Force Watch (Live Pics & Pricing) — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/blog/introducing-the-longines-heritage-1935-czech-pilots-watch

    Vs prs-9

    Watch Reviews by MCV: Review of Precista PRS-9 Czech Air Force Manual Wind
    http://watchreviewsbymcv.blogspot.hk/2013/03/review-of-precista-prs-9-czech-air.html
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DONDYS: fotky
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    Ahoj co si myslite o novych Longines 1935 heritage? Rozhoduji mezi nimi a PRS-9 od Precisty (ktere nemaji tu otresnou datumovku...). Mel jste je nekdo v ruce?
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Mne se z aktualnich IWC dost zamlouvaji tyhle (IW390406). Musim priznat, ze o nich zacinam uvazovat.

    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    soou trochu hublotovsky no...preplacany naprosto..neni na nich absolutne videt minimalismus kvuli kterejm mam iwc rad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam