• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Moje druhý. Ale první zbrusu nový - úplně první jsou ty Vindaloo Citizeny, co jsem si koupil před asi čtvrt rokem...

    Jen budu muset na oboje pořešit nějaký jiný pásky.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Moje první automaty ever. Congrats! :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Konečně. Po asi dvou letech od chvíle kdy jsem se rozhodl, že je chci :)

    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    SLAMITCH: Tyhle bych opravdu do styku s vodou moc nedaval. Jsou jen prachotesne a nemaji zadne tesneni, i dynko se jen zaklapava.
    Prim sport byly vyrabene jako vodotesne, maji tesnici korunku a sroubovaci dynko s tesnicim krouzkem, vubec bych je s tim kalibrem 66 nesrovnaval.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    SLAMITCH: já jsem ještě před nedávnem nosil prim sport - taky letité (30?) a nevodotěsné. Po baráku chodím bez hodinek a plavat neumím, za to si umím ruce umýt jako člověk a ne jako chirurg, takže jsem je nosil několik let, a nikdy mi do nich voda nenatekla. Já bych se nevodotěsnosti fakt nebál.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Roky pokukuju po hodinkach, ale jakozto nemajetny a setreni neschopny extremni nerozhoda a vybiravec, jsem nikam nepostoupil:) Az jsem minuly tyden omylem koupil na Aukru nize uvedene za 900,-. Jsem zvedav, jake budou v realu. Dost se tesim, ac se bojim, ze diky nevodotesnosti brzy padnou.

    PRIM ELEGANT
    Nabízím cca 45 let staré hodinky PRIM, kalibr 66.3 s manuálním nátahem. Stav podle REÁLNÝCH fotek.
    Velikost pouzdra je 34mm, mereno bez korunky. Hodinky jsou v chodu, presnost a rezerva nátahu nemereny,
    pro bežné používání doporucuji prohlídku u hodináre.







    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    hodinky bez tritia si už nedokážu představit .)
    FINSON
    FINSON --- ---
    TANTRAMAN: Se třema. Se dvěma se jmenuje deuterium ;-)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    jo todle, vodik s dvema neutrony. to by me nenapadlo, ze to strkaj do hodinek...dik
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TANTRAMAN: tritium
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    luminescencni pokryti tritiem (coz je radioaktivni izotop vodiku)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    co je H3 ?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: prave. az budu velky kluk si poridim hodinky s H3.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    docela vážně jsem o vostoku jednu chvíli uvažoval - buď tyhle, nebo ještě spíš tyhle, kvůli H3 :) ale nakonec jsem mírně ušetřil a nakoupil tzv. seriozní hodinky (nebo aspoň seriozně vypadající) jinde...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tyhle sou docela ok

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAGON: Nicméně je pravda, že jsem se o tuhle značku nikdy nezajímal a z toho důvodu neznám vůbec její historii. Jenom na mě dělá níže uvedený dojem.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAGON: Je to možný, nemám patent na vkus. Věřím, že to můžou být dobrý hodinky, ale podle mě jsou hnusný jak prdel.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKLO: To teda Vostoku krute krivdis.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    INSEQUI: Ta značka na mě působí podobně lacině jako třeba Festina nebo Invicta. A jejich hodinky mi přijdou ve valné většině přeplácané a nepěkné (pomyslným vrcholem je v tomhle model Lunochod). Kouknul bych se jinam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam