• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    FINSON: to jsem presne nechtěl slyšet :-D
    FINSON
    FINSON --- ---
    SUBTITLES017: Ty Tissoty mají rozteč 19 mm? Tak to jsi v prdeli :-) 20 mm tam samozřejmě nenarveš, nebo jenom silou, bude se to pod hodinkama krčit, bude to špatně sedět na ruce, celkově to bude vypadat blbě a ten strap brzy rozdrbeš. To už bych spíš šel do 18mm a smířil se s tou 1mm mezerou...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    kurna všechn, co se mi llíb, jsou široký 20mm..pro ty moje tissoty všude píšou 19mm..myslíte, ze by se to tam nenarvalo? asi by to vypadalo blbe, co? :(
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    U Wildta sem na ně ted koukal :) Natostrapy má tam pekny ...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: frydl je uplne super. aspon podle mailu co posila je to vesely chlapik.
    u nej sem si sve nato objednaval.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN + FILTHY_SAD_EMO: Na eBay nebo jestli chcete kamenný krám v Praze, tak na Florenci u zde zmiňovaného p. Frýdla. Nelze platit kartou.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO:
    LELI: sme v klubu o hodinkach volove..ne o mode! :))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KALIBAN: jo, to je ta sama stranka.. ja jsem na mobilu, tak me ten tvuj odkaz přesměruje na ten, co jsem posilal ja.. maji tam pěkný výběr.. blby ale je, ze na ty moje tissoty potřebuji atypickou šířku 19mm..20 se tam prý nevejde.. tak snad neco seženu..
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Ano, je to NATO. Kupuju tady: http://www.natostrap.com/Home/NatoStraps.html

    Zatím mám tři (žlutá, červená a černá). Ten černý mi subjektivně přijde nepříliš kvalitní, ten žlutý a červený jsou ok.

    KALIBAN: Proč? Na Rolexech vypadá dobře tah nebo strap. Kůže obvykle vypadá dost divně. Ale strap tam (i historicky) patří.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja sem teda nasel a koupil tady..
    NATO straps from $5.95, fast worldwide shipping
    http://www.cheapestnatostraps.com/
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ale takový výběr, jako třeba tady ( http://topwatchbands.theshoppad.com/#/category/nato ) mit určitě nikde nebudou.. :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KALIBAN: to me taky enormne zajima.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KALIBAN: ty jo to netuším vůbec.. pohravam si s myšlenkou výměny teprve ode dneška, takze jsem zatim nic moc nevyzjistil.. :))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SUBTITLES017: maj nekde ty nato strapy v kamennym krame? v koskomu treba? bych mozna zkusil certiny dat na to a votestovat, protoze na kuzi to tedka proste nosit nejde v tom vedru
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KALIBAN: jojo, vypada to fakt super .. asi do toho půjdu.. :) navíc i s výměnou to vyjde na par stovek..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SUBTITLES017: tohle je super kombinace.. na tech rolexech mi to prijde fakt ultra divny, ale tohle je parada!
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: k tvejm pomalovanejm rukam se ty divci kalhoty budou moc hodit! :-)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Proc ten babicky ubrus neni na stole, ale ma ho misto kalhot?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: kdo to je berdych a proc me musi zajimat ze ma hubloty?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: tak uz jen kvůli tomu bych je na ruku nedal :-D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ha berdych :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam