• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Hojte mám v merku tyhle hodinky
    http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/8f4/8f450519d6787fac49ac33bb401c3ef5.jpg

    jak jsou na tom tyhle levnější primky s kvalitou (vím že jsou tohoto jména firmy dvě) dělaj to v čechách nebo to frkaj někde v číně ? Jak funguje to nastavení data a dne ?

    popřípadě podobny hodinky řekněme do 5k, musí mít safírový sklíčko

    před tím jsem měl hodinky lorus, koupil bych je znova ale ten typ už asi nedělají :(
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    Tak jsem si díky Bobashovi konečně koupil pořádný hodinky. Jsou to Seiko 5, nejspíš z roku 1986. Ještě před pár minutama mě zlobilo kolečko ukazující den v týdnu, ale jen co jsem dopsal dotaz, tak koukám, ukazuje to správně. Tak snad to tak zůstane :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    SLAMITCH: Souhlasím, tyhle jsou fakt skvělé.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    STEPNI_VLK: Tohle je uchvatny!

    Kdyztak neco je tady :o)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: První IWC co se mi libi ..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KEITHHSTER: koscomu .. :)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    KROMANON: Za mě Seiko, Casio nebo možná Orient, ale ti myslím dělají "jenom" mechanické, což každému nesedí. O švýcarech do 3k prostě nevím, leda tak Swatch. Realita je prostě taková, že pokud chceš pořádný hodinky, bude tě to stát podstatně víc než 3k...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DEMONOFANARCHY: jo nekupovat si to .)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DEMONOFANARCHY: Jo a muzu ti rict, ze neni nad poradnou radiaci.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    No a nějakou přínosnou informaci? Tedy doporučení hodinek v žádaném cenovém rámci? Když jsem se na Certinu koukal, tak jsem viděl hodinky, kolem 15tis. A to za ně nejsem ochoten zaplatit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KROMANON:


    Festinu jsme už řešili tady.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KROMANON: Takže ti jedny Festiny dosloužili po třech letech, a ty si jdeš koupit další?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KROMANON: na mě bych si je nedokazal predstavit, ale jinak proc ne
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    BOBASH: Právě, že celkem jo.
    Měl jsem toto: http://www.hodinky.cz/festina-retro-16573-3.html a už po třech letech dosloužily, tak hledám něco novýho v téže relaci.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam